Nova 3i

emdvrc

Huawei üyesi
Huawei Üyesi
Cihaz
P20 Lite
Merhaba nova 3i ye imei atabilir miyiz? Atabiliyorsak nasıl yapıyoruz

black_mask_13

Emui Expert
Destek Ekibi
Cihaz
P20 Lite
Merhaba nova 3i ye imei atabilir miyiz? Atabiliyorsak nasıl yapıyoruz
nova 3i dediğin bildiğimiz p20 lite değilmi cihazınıza uygun imei repair dosyasını yükleyip sürüm düşürüp boxlarla imei repiar işlemi yapılıyor ama elinizde box olmazsa yapamazsınız

Son düzenleme:

Kuasar

Yeni Üye
Cihaz
P Smart 2019
nova 3i dediğin bildiğimiz p20 lite değilmi cihazınıza uygun imei repair dosyasını yükleyip sürüm düşürüp boxlarla imei repiar işlemi yapılıyor ama elinizde box olmazsa yapamazsınız
Dostum nasıl yapılıyor. Bir yıldır cihaz var bende olmuyor yardımcı olabilir misin rica etsem

Dostum nasıl yapılıyor acaba, bende bir yıldır nova 3 i var emei atılmıyor hala

black_mask_13

Emui Expert
Destek Ekibi
Cihaz
P20 Lite
Dostum nasıl yapılıyor. Bir yıldır cihaz var bende olmuyor yardımcı olabilir misin rica etsem

Dostum nasıl yapılıyor acaba, bende bir yıldır nova 3 i var emei atılmıyor hala
yaşadığın yerde bu işlerden anlayan telefoncular yokmu götürürsünüz 30-40 tl civarı bir ücretle yaparlar size ayarlardan telefon hakkındaya girerek imeı numaranızı göstermeyecek şekilde resim atabilirmisiniz

Kuasar

Yeni Üye
Cihaz
P Smart 2019
yaşadığın yerde bu işlerden anlayan telefoncular yokmu götürürsünüz 30-40 tl civarı bir ücretle yaparlar size ayarlardan telefon hakkındaya girerek imeı numaranızı göstermeyecek şekilde resim atabilirmisiniz
Dostum bu cihaza atılmıyor diyorlar, Android sürümü mü beis yüksekmiş yapmıyorlar bir senedir de bekliyorum

Kuasar

Yeni Üye
Cihaz
P Smart 2019
Dostum ben telefondan buraya fotoğraf atmayı bilmiyorum kusura bakma biraz teknoloji özürlüyüm