Yardım P 20 LITE ARAMA SONLANDIRILDI

TÜRKBEYİ

Yeni Üye
Cihaz
P20 Lite
merhaba arkadaslar huwaeı p 20 lıte cıhazı alalım 2 ay oldu aldıgım gunden berı bırını aradıgımda 20 30 sanıye arasında
cagrı kendılıgınden kapanıyo tekrar arama ıhtıyacı duyuyorum bıraz arastırdım ama bıldıgım seyler degıl
neyden kaynaklı olabılır ne yapmam lazım LUTFEN YARDIMCI OLURSANIZ SEVINIRIM....

Huawei

Yeniden Huawei
Yönetici
Kurucu
Cihaz
P20 Pro
merhaba arkadaslar huwaeı p 20 lıte cıhazı alalım 2 ay oldu aldıgım gunden berı bırını aradıgımda 20 30 sanıye arasında
cagrı kendılıgınden kapanıyo tekrar arama ıhtıyacı duyuyorum bıraz arastırdım ama bıldıgım seyler degıl
neyden kaynaklı olabılır ne yapmam lazım LUTFEN YARDIMCI OLURSANIZ SEVINIRIM....
Merhaba Rehbere Girip Orada 3 Nokta var Oraya tıklayıp ekran atarmısınız

Son düzenleme:

d0gukan

Katılımcı Üye
Huawei Üyesi
Cihaz
Mate 20 Lite
Size 3 tane çözüm önerim var;

1- Telefon>Üç nokta> Güç düğmesi aramayı sonlandırır aktifse kapatın.
2- Herhangi bir çağrı kayıt programı varsa veyahut sizin arama ve mesajlaşmanıza erişebilen program bunları kaldırın.
3- Son çözüm tahmin edebileceğiniz gibi hard reset(format) atmak olacaktır.