Soru P 20 Lite Parmak İzi Stabil Değil

serdocan

Yeni Üye
Cihaz
P20 Lite
Arkadaşlar parmak izi düzgün çalışmıyor. stabil okumuyor. nasıl düzeltebilirim hard reset attım ama değişen birşey olmadı. parmak izlerimi düzgünce kaydediyor sonra birkaç kez çalışıyor sonra algılamamaya başlıyor. 9.1.0.370 sürümündeyim ANE-LX1 cihaz.

black_mask_13

Emui Expert
Destek Ekibi
Cihaz
P20 Lite
Arkadaşlar parmak izi düzgün çalışmıyor. stabil okumuyor. nasıl düzeltebilirim hard reset attım ama değişen birşey olmadı. parmak izlerimi düzgünce kaydediyor sonra birkaç kez çalışıyor sonra algılamamaya başlıyor. 9.1.0.370 sürümündeyim ANE-LX1 cihaz.
Dediğinize göre o zaman parmak izinde sıkıntı olabilir yazilimsal değil bu parmak izi stabil çalışmama olayı ne Zaman başladı

serdocan

Yeni Üye
Cihaz
P20 Lite
Dediğinize göre o zaman parmak izinde sıkıntı olabilir yazilimsal değil bu parmak izi stabil çalışmama olayı ne Zaman başladı
Hocam son 15 gündür böyle maalesef. şimdi emui 8 sürümüne döndüm şu an çalışmaya başladı biraz deneyeceğim böyle bakalım bi süre sonra sıkıntı yapacak mı yine.

sasuke262

Huawei üyesi
Huawei Üyesi
Cihaz
P20 Lite
Aynı Parmak İzini Çalışmadığı Zamanlardada kaydederseniz.Çalışacaktır.Birden Fazla Parmak İzi Ekleyin.