Soru P20 Lite 8.0.0.156 güncellemesi ne zaman gelecek ?

Kaan1910

Huawei üyesi
Bu güncellemede ana ekran iPhone daki gibi olduğunu gördüm ekranın altından kaydırarak arka plandaki uygulamaları ekrana getirebiliyorsun ekran sağına veya soluna kaydırma yaparak ileri geri gidebiliyorsun diğer ülkelerde güncelleme çoktan dağıtılmış bizlere ne zaman gelir bu güncelleme Bilgisi olan arkadaş varsa yazıp bilgilendirme yaparsa çok sevinirim.

Byseus

HuaweiTeam
Huawei Üyesi
Cihaz
P20 Lite
Ben sana cevap vereyim huawei yetkilisi gibi henüz resmi bir açıklama yok sosyal medya hesaplarımızı takipte kalın. Saygılar

Moderatör tarafında düzenlendi:

Parst

Katılımcı Üye
Huawei Üyesi
Cihaz
P30 Lite
Merhaba

Kaan1910 p20 lite ının şuan ki mevcut sürümünün me olduğunu yazarmısın çünkü 8.0.0.1.5.6 numaralı sürüm eylül ayı güncellemesiydi ve dağıtımı yapılalı çok oldu.
Byseus forumumuz el birliği ile geliştirip bilgi ve tecrübe edinip paylaşabileceğimiz yayın hayatına yeni başlayan bi platform dur huawei yetkilileri ile görüşmelerimiz devam etmektedir.
Saygılarımla

Kaan1910

Huawei üyesi
Merhaba

Kaan1910 p20 lite ının şuan ki mevcut sürümünün me olduğunu yazarmısın çünkü 8.0.0.1.5.6 numaralı sürüm eylül ayı güncellemesiydi ve dağıtımı yapılalı çok oldu.
Byseus forumumuz el birliği ile geliştirip bilgi ve tecrübe edinip paylaşabileceğimiz yayın hayatına yeni başlayan bi platform dur huawei yetkilileri ile görüşmelerimiz devam etmektedir.
Saygılarımla
Şuan bendeki sürüm 8.0.0.153 herhangi bir güncelleme paketi de gelmiyor

Parst

Katılımcı Üye
Huawei Üyesi
Cihaz
P30 Lite
Huawei ile iletişime geçtim verdikleri cevabı buradan paylaşıcam.

Byseus

HuaweiTeam
Huawei Üyesi
Cihaz
P20 Lite
Bizler android 9 ve emui 9 bekliyoruz, gelmesiyle alakalı net hiçbir bilgi olmamakla birlikte herkeste gelecek düşüncesi var ancak şuan bakınca biz emui 8 in kendi içerisinde yer alan güvenlik güncellemesini bile alamamışız ki emui 8.1 8.2 sürümlerini kullanan cihazlar var. p20 lite 8.0 da halen ve 156 sürümde bahsedilen ekranın sağ sol ve alt kısmından yapılan yönlendirme özelliği yok diye biliyorum 8.2 olan sürümde mate 20 lite ile deneme imkanım oldu tek tuş koltrolü var en alt kısımda iphone x gibi düz çizgi var onu sağa sola yukarı ve tek dokunuş özelliği ile gezinti çubuğu değişmekte. 156 olan sürüm Google güvenlik yamasından öte değil diye biliyorum. Yanlışsa düzeltin.

Kaan1910

Huawei üyesi
Bizler android 9 ve emui 9 bekliyoruz, gelmesiyle alakalı net hiçbir bilgi olmamakla birlikte herkeste gelecek düşüncesi var ancak şuan bakınca biz emui 8 in kendi içerisinde yer alan güvenlik güncellemesini bile alamamışız ki emui 8.1 8.2 sürümlerini kullanan cihazlar var. p20 lite 8.0 da halen ve 156 sürümde bahsedilen ekranın sağ sol ve alt kısmından yapılan yönlendirme özelliği yok diye biliyorum 8.2 olan sürümde mate 20 lite ile deneme imkanım oldu tek tuş koltrolü var en alt kısımda iphone x gibi düz çizgi var onu sağa sola yukarı ve tek dokunuş özelliği ile gezinti çubuğu değişmekte. 156 olan sürüm Google güvenlik yamasından öte değil diye biliyorum. Yanlışsa düzeltin.
Selamlar kardeşim P20 lite ın 156 güncellemesinde yönlendirme özelliği var ülkemiz dışında güncelleme alan diğer ülkelerde ki Avrupa ülkeleri bu güncellemeyi Eylül almışlar bu güncellemeyle ilgili videolar var Youtube ta bulabilirsin

Emre

Yeni Üye
Sizin söz etiğiniz güncelleme emui 9 güncelemesi ve henüz üst modeleri olan p20 ve p20 pro emui 9 güncellemesi almadı p20 lite alması mümkün değil bu arada sürüm güncellemesi alacaksa android 9 güncellemesi alır aynı şeyi emui 9 için söyleyemiycem bu arada güncelleme olmadanda bahsetiğiniz görev çubuğunu uygulamak mümkün play store üzerinden iphone x home bar free uygulamasını indirin.

Byseus

HuaweiTeam
Huawei Üyesi
Cihaz
P20 Lite
Selamlar kardeşim P20 lite ın 156 güncellemesinde yönlendirme özelliği var ülkemiz dışında güncelleme alan diğer ülkelerde ki Avrupa ülkeleri bu güncellemeyi Eylül almışlar bu güncellemeyle ilgili videolar var Youtube ta bulabilirsin

Selam kardeşim bahsettiğin videoyu bulamadım Bi zahmet paylaşır mısın sen