Soru P20 Lite, Emui 9.0 Pie Sürümüne Yükseltme Rehberi ( Hayırlı olsun )

teodan

Katılımcı Üye
Huawei Üyesi
Cihaz
P20 Lite
Adımları sırasıyla takip edin. Oluşabilecek arızalardan dolayı sorumluluk almıyorum.
Not: Güncelleme Huawei imzalıdır, telefonda herhangi bir kilidi açmanız gerekmez. Yükledikten sonra gelecek güncellemeleri normal bir şekilde alabilirsiniz.
Not2: Bu rehber sabırsızlar içindir. Beklerseniz 1-2 ay içinde telefonunuz güncellemeyi normal şekilde alacaktır.

UYARI: BU REHBER SADECE P20 LITE(C432) (C636) Serileri İÇİN GEÇERLİDİR.
UYARI2: BETA PROGRAMINDA OLANLAR ÖNCE 8.0 SÜRÜMÜNE GERİ DÖNMELİ YOKSA TELEFON BRICK OLUYOR.
UYARI3: SÜRÜM YÜKSELTME YAPARKEN BÜTÜN VERİLERİNİZ SİLİNECEKTİR. ÖNEMLİ DOSYALARINIZI YEDEKLEMENİZ ÖNERİLİR. (UYGULAMA VERİLERİNİ YEDEKLEMEYİ ÖNERMİYORUM SIKINTI OLABİLİYOR)
UYARI4: SÜRÜMÜNÜZÜN 8.0.0.167 VEYA 8.0.0.180 (GOOGLE NİSAN GÜVENLİK GÜNCELLEŞTİRMESİ) OLMASI GEREKİYOR.

Gerekenler: 4GB boş alanı olan SD Kart
ve güncelleme dosyası:
Telefonunuz Avrupa modeli (c432 veya c636) olmalıdır. Tek SIM veya çift SIM fark etmiyor.

1) Yukarıdan güncelleme dosyasını indirin.
2) Zip'in içindeki software dosyasının içindeki "dload" klasörünü SD Kart'a çıkartın. (SD Kartta sadece dload klasörü bulunacak boyutu 3.67GB)
3) Telefona gelip *#*#2846579#*#* kodlayın.
4) Software Upgrade'e tıklayın. Update with SD Card'a tıklayın. Eminim deyin.
5) Telefon yeniden başlayacak ve EMUI yazısı çıkıp yüklenmeye başlayacak.

Bu kadar, sorularınızı cevaplamak için 30 dakika buradayım.
Gizli içerik
Bu içeriği görüntülemek için beğenmelisiniz.
Hata düzeltmeleri:
-Whatsapp ve Twitter'da fotoğraf ve videoların yeniden boyutlanma sorunu düzelmiş.
-Youtube çentiği de kaplıyor.
-Wi-fi kopma sorunu düzelmiş.
-Gesture kullananlar için çift ekran kullandıktan sonra uygulama menüsünün yarısının gözükmesi sorunu düzelmiş.
-Her bildirime ayrı bildirim kutusu açılması sonucu kasma sorunu düzelmiş, her uygulamanın bildirimi bir kutuda açılıyor.

Deneyimlerinizi Asagidaki Konudan Paylasabilirsiniz

Moderatör tarafında düzenlendi:

Gucarsahin10

Katılımcı Üye
Huawei Üyesi
Cihaz
P20 Lite
Hayırlı olsun
Yüklemeden önce mi sonra mı sıfırlamayı önerirsiniz?
AOD özelliği yok değil mi android 9 da?
Ekran süresinde artma var mı?

Huawei p20 lite

Huawei üyesi
Cihaz
P20 Lite
Adımları sırasıyla takip edin. Oluşabilecek arızalardan dolayı sorumluluk almıyorum.
Not: Güncelleme Huawei imzalıdır, telefonda herhangi bir kilidi açmanız gerekmez. Yükledikten sonra gelecek güncellemeleri normal bir şekilde alabilirsiniz.
Not2: Bu rehber sabırsızlar içindir. Beklerseniz 1-2 ay içinde telefonunuz güncellemeyi normal şekilde alacaktır.

UYARI: BU REHBER SADECE P20 LITE(C432) İÇİN GEÇERLİDİR.
UYARI2: BETA PROGRAMINDA OLANLAR ÖNCE 8.0 SÜRÜMÜNE GERİ DÖNMELİ YOKSA TELEFON BRICK OLUYOR.
UYARI3: SÜRÜM YÜKSELTME YAPARKEN BÜTÜN VERİLERİNİZ SİLİNECEKTİR. ÖNEMLİ DOSYALARINIZI YEDEKLEMENİZ ÖNERİLİR. (UYGULAMA VERİLERİNİ YEDEKLEMEYİ ÖNERMİYORUM SIKINTI OLABİLİYOR)

Gerekenler: 4GB boş alanı olan SD Kart
ve güncelleme dosyası: [Gizli içerik]
Telefonunuz Avrupa modeli (c432) olmalıdır. Tek SIM veya çift SIM fark etmiyor.

1) Yukarıdan güncelleme dosyasını indirin.
2) Zip'in içindeki software dosyasının içindeki "dload" klasörünü SD Kart'a çıkartın. (SD Kartta sadece dload klasörü bulunacak boyutu 3.67GB)
3) Telefona gelip *#*#2846579#*#* kodlayın.
4) Software Upgrade'e tıklayın. Update with SD Card'a tıklayın. Eminim deyin.
5) Telefon yeniden başlayacak ve EMUI yazısı çıkıp yüklenmeye başlayacak.

Bu kadar, sorularınızı cevaplamak için 30 dakika buradayım.

yGnzyj.jpg

nbGJ8l.jpg
1pnGQp.jpg
LvoOVG.jpg
Ben dosyayı açtığımda ayıklama hatası veriyor kardeşim yardımcı olursan sevinirim .