İpucu P20 Lite Güncelleme Dağıtımı

corax

Huawei üyesi
Benim cihaz vodafone den alınma imei 30 ama hala güncellrme yok başka forumlara baktım vodafone dan alan insana gelmiş bize yok imei ile ilgisi olduğunu pek sanmıyorum. Çok ayıp bu yaptıkları bir güncellemeyi bile beceremediler halbuki telefondan gayet memnunum şu el ile kontrol mevzusu için bekliyoruz ama sonuç yok
Huawei kendi açıkladı imei ile dağıtıldığını @Byseus paylaşmıştı

Kuzeyogi

Huawei üyesi
Huawei Üyesi
Tamam ama dağıtılan imei ye baktığımızda tutar dalıyok ki sonu 30 olan almadı 80 olan aldı misal. Huawei türkiyeye bende yazdım adamların kendinden haberi pek yok yayınlanan son güncelleme 153 diğeri pek yakın zamanda gelecek diyor

Byseus

HuaweiTeam
Huawei Üyesi
Cihaz
P20 Lite
Tamam ama dağıtılan imei ye baktığımızda tutar dalıyok ki sonu 30 olan almadı 80 olan aldı misal. Huawei türkiyeye bende yazdım adamların kendinden haberi pek yok yayınlanan son güncelleme 153 diğeri pek yakın zamanda gelecek diyor

İşte bu gibi durumların konuşulacağını bildiğim için imei ile hangi kriter doğrultusunda dağıtım yapıldığını sordum tek sayı çift sayı ya da başka bir yöntem mi vs. Cevap bizde bilmiyoruz oldu. Komik bir durum ne diyelim yapacak pek birşey kalmadı cihaz garanti dışı kalıcak diğer türlü yöntemlerde o yüzden farklı yöntemlere girip insanların malına sebep olmayalım

Kaan1910

Huawei üyesi
Sayın Müşterimiz,

İsmim Gülsen, size konu hakkında yardımcı olmaya çalışacağım.

Huawei P20 lite için B155 güncellemesi yakında yayınlanacaktır. Tarafınıza ulaşacaktır.

Telefonunuz ile alakalı herhangi bir sorunuz olduğu takdirde bize her zaman ulaşabilirsiniz. Sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyar, iyi günler dileriz.

Saygılarımızla,

Gülsen
Huawei Türkiye

Bugün bana gelen e mail içeriği

HazarU65

Katılımcı Üye
Huawei Üyesi
Sayın Müşterimiz,

İsmim Gülsen, size konu hakkında yardımcı olmaya çalışacağım.

Huawei P20 lite için B155 güncellemesi yakında yayınlanacaktır. Tarafınıza ulaşacaktır.

Telefonunuz ile alakalı herhangi bir sorunuz olduğu takdirde bize her zaman ulaşabilirsiniz. Sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyar, iyi günler dileriz.

Saygılarımızla,

Gülsen
Huawei Türkiye

Bugün bana gelen e mail içeriği
B ne alaka bizim c serisi değil miydi?

enesalbayraktr

Yeni Üye
Güncellemeyi az önce kontrol ettim 8.0.0.157 (C432) - FULL olarak 2.88 GB gözüküyor. Tam paket olarak indirdiğim için bu şekilde fakat normalde güncelleme gözükmüyor mecbur tam yazılımı indirmek zorundayız saçmalık.

Byseus

HuaweiTeam
Huawei Üyesi
Cihaz
P20 Lite
Güncellemeyi az önce kontrol ettim 8.0.0.157 (C432) - FULL olarak 2.88 GB gözüküyor neden bu şekilde sizce?
en yeni tam sürüm olarak güncellemeyi kontrol etmiş iseniz full paket olarak güncelleme yüklenir ki bence bu daha sağlıklı evet belki internet açısından olumsuz olabilir ama android güncellemesi bence yama olarak değilde böyle full paket olarak alınıp güncellenmesi cihaz için daha sıkıntısız oluyor. herhangi bir problem yok kısacası.

Byseus

HuaweiTeam
Huawei Üyesi
Cihaz
P20 Lite
Güncelleme şuan geldi arkadaşlar darısı sizlere
hayırlı olsun bu güncelleme android 9 ve emui 9 u pek aratmayacak cinsten bence ekran hareketleri ve video kaydı başlı başına yeterli bir güncelleme oldu. tek büyük sıkıntı ağır çekim halen daha vga formatta onuda çok kullanmıyoruz bence...

enesalbayraktr

Yeni Üye
en yeni tam sürüm olarak güncellemeyi kontrol etmiş iseniz full paket olarak güncelleme yüklenir ki bence bu daha sağlıklı evet belki internet açısından olumsuz olabilir ama android güncellemesi bence yama olarak değilde böyle full paket olarak alınıp güncellenmesi cihaz için daha sıkıntısız oluyor. herhangi bir problem yok kısacası.

Evet dediğiniz açıdan doğru boyut biraz sıkıntı ama yapacak bir şey yok teşekkürler yorumunuz için.