Yardım P20 lite güncelleme sorunu

Mertasjpg

Yeni Üye
Cihaz
P20 Lite
Merhaba p20 lite kullanicisiyim cihazim yurt disindan gelme imei atilmis ve sürüm 8.0.0 (0CXB)
Model :ANE-LX1
SES AÇMA POWER TUŞUYLA YAPILAN GÜNCELLEMEYİ DENEDİM DEFALARCA TIKLIYORUM EROR VERİYOR

black_mask_13

Emui Expert
Destek Ekibi
Cihaz
P20 Lite
Akşam yazmanı bekliyorum ustam teşekkür ederim ilgin için
Telefonu kapat 10 sanıye bekle sonra ses kısma tusuna basılı tut ve saglam bır usb kablosuyla pc ye bagla pc de cmd ekranını acın asagıda yazılan kodları cmd gırın bunlar telefonunuz hakkında bılgı verecek ulke kodu vs uygun yazılımı bulup dload yontemıyle sd karttan yukleme yapabılırsınız telefonunuz orjınal derleme numarasını yuklerse diger guncellemeleri otomatik alacaktır

Kod:
fastboot oem get-product-model

fastboot getvar vendorcountry

fastboot oem get-build-number

fastboot oem device-info

Mertasjpg

Yeni Üye
Cihaz
P20 Lite
dload nedir bilmiyorum
Telefonu kapat 10 sanıye bekle sonra ses kısma tusuna basılı tut ve saglam bır usb kablosuyla pc ye bagla pc de cmd ekranını acın asagıda yazılan kodları cmd gırın bunlar telefonunuz hakkında bılgı verecek ulke kodu vs uygun yazılımı bulup dload yontemıyle sd karttan yukleme yapabılırsınız telefonunuz orjınal derleme numarasını yuklerse diger guncellemeleri otomatik alacaktır

Kod:
fastboot oem get-product-model

fastboot getvar vendorcountry

fastboot oem get-build-number

fastboot oem device-info

black_mask_13

Emui Expert
Destek Ekibi
Cihaz
P20 Lite
dload nedir bilmiyorum
eğer yazılımını bulursam buraya atarım sende pc den ındırıyorsun dosyayı.İndirme işlemi tamamlandıktan sonra ınen dosyaya sağ tıklıyorsun dosyaları buraya cıkart diyorsun dload klasörü yüklü ve cıkıyor ona hiç karışmadan sd karta kopyalıyorsun telefonu kapatıyorsun ses acma+ses kısma+ güç tuşu aynı anda basıyorsun telefondan yükleme ekranı gelene kadar bekliyorsun sonra telefonu bırak kendiliğinden yükleyip acılır anlamam diyorsanız bir teknık servise götürüsün

Mertasjpg

Yeni Üye
Cihaz
P20 Lite
eğer yazılımını bulursam buraya atarım sende pc den ındırıyorsun dosyayı.İndirme işlemi tamamlandıktan sonra ınen dosyaya sağ tıklıyorsun dosyaları buraya cıkart diyorsun dload klasörü yüklü ve cıkıyor ona hiç karışmadan sd karta kopyalıyorsun telefonu kapatıyorsun ses acma+ses kısma+ güç tuşu aynı anda basıyorsun telefondan yükleme ekranı gelene kadar bekliyorsun sonra telefonu bırak kendiliğinden yükleyip acılır anlamam diyorsanız bir teknık servise götürüsün

Dosyayı bekliyorum hocam teşekkürler
.