P20 lite güncellenmiyor

black_mask_13

Emui Expert
Destek Ekibi
Cihaz
P20 Lite
Cihazınız hangi bolge koduna sahip onu ogreneyım uygun yazılımı size ozelden atacam 3 GB fln bu yazılımı indireceksinız sonra size adım adım ne yapmanız gerektiğini soyluyecem yapamam derseniz Imeı repaır yaptırdığınız yere goturun cihazınıza Imeı repaır ıslemı yapmadan once uygun olmayan surum dusurme yazılımı kullanmıs o yuzden telefonunuz bu hale gelmıs

black_mask_13

Emui Expert
Destek Ekibi
Cihaz
P20 Lite
Özel bir yerde (instagram, WhatsApp , Twitter) herhangi bir hesapta anlatsaniz olur mu
Ozel bir yere gerek yok zaten forumda sureklı aktifim ozelden size yazılımı atacam indireceksinız sonra ben size gerekli bilgileri vereceğim dosyayı özelden gönderdım yazılımı yükleyın sonra gerisini hallederiz

Son düzenleme:

black_mask_13

Emui Expert
Destek Ekibi
Cihaz
P20 Lite
İndirdim nasıl yapacam şimdi
Indırdıgıniz yazılımın ıcınde dload klasoru var sadece dload klasorunu oldugu gibi sd karta kopyalayın sonra arama ekranında *#*#2846579#*#* kodunu girin software upgrade tıklayın sonra memory card ve yes diyorsunuz telefon yuklemeye baslayacak size verdıgım yazılımı indirdiniz degıl mi yanlıs rom yuklemeyın

Akif

Huawei üyesi
Huawei Üyesi
Cihaz
P20 Lite
Indırdıgıniz yazılımın ıcınde dload klasoru var sadece dload klasorunu oldugu gibi sd karta kopyalayın sonra arama ekranında *#*#2846579#*#* kodunu girin software upgrade tıklayın sonra memory card ve yes diyorsunuz telefon yuklemeye baslayacak size verdıgım yazılımı indirdiniz degıl mi yanlıs rom yuklemeyın
Dediğiniz yazılımı indirdim. Tekrar soruyorum IMEI gider mi

Akif

Huawei üyesi
Huawei Üyesi
Cihaz
P20 Lite
Ya Baska sd kart bulun yada gecıcı bir surelıgıne İnternet cafeye gıdım verilerinizi pc ye aktarın islem bittikten sonra geri sd kart atın bos yer olmazsa olmaz
[/QUOTE]
Peki halledeyim dönerim size

Akif

Huawei üyesi
Huawei Üyesi
Cihaz
P20 Lite
Ya Baska sd kart bulun yada gecıcı bir surelıgıne İnternet cafeye gıdım verilerinizi pc ye aktarın islem bittikten sonra geri sd kart atın bos yer olmazsa olmaz
[/QUOTE]
Halledeyim dönerim size