Soru P20 lite hızlı şarj sorunu

mehmet

Yeni Üye
Cihaz
P20 Lite
Merhaba arkadaşlar bu hafta p20 lite aldım .Sonradan ögrendim hızlı şarj destekliyormuş.

Telefonu şarja takınca sadece şarj oluyor yazıyor . KVK lı telefon servise yarın versem mi ne önerirsiniz bana ?

mehmet

Yeni Üye
Cihaz
P20 Lite
Çok uzun sürer mi servis den almam cihazı baska telefonum da yok yedek olarak kullanmam için.

Telefonun şarjını bitirip 16.30 şarja taktım,Saat 18:30 gibi %100 olmuştu sizce normal mi bu rakam.

black_mask_13

Emui Expert
Destek Ekibi
Cihaz
P20 Lite
Çok uzun sürer mi servis den almam cihazı baska telefonum da yok yedek olarak kullanmam için.

Telefonun şarjını bitirip 16.30 şarja taktım,Saat 18:30 gibi %100 olmuştu sizce normal mi bu rakam.
telefonunuz hızlı şarj alıyor ama şarja takarken hızlı şarj yazmıyor doğrumu anladım

mehmet

Yeni Üye
Cihaz
P20 Lite
Rz57qe.jpg

Jackinlove

Usta Üye
Destek Ekibi
Huawei Üyesi
Cihaz
Mate 20 Lite
Huawei modellerinde bildiğim kadarıyla ekranda hızlı şarj yasmıyor bende de aynı ama hızlı şarj ediyor..

Not:Sorun yok durum normal

ademoyuklu

Paylaşımcı üye
Huawei Üyesi
hızlı şarj yazmasa ne ki haızlı oluyor ama çok hızlıda tükeniyor ne gibi sorunları ola bilir ki?
telefonu garantiye göndermeyi düşünüyorum bende normal tüketmiyor şarjı

Ahmet2677

Huawei Fan
Destek Ekibi
Huawei Üyesi
Cihaz
P20 Lite
hızlı şarj yazmasa ne ki haızlı oluyor ama çok hızlıda tükeniyor ne gibi sorunları ola bilir ki?
telefonu garantiye göndermeyi düşünüyorum bende normal tüketmiyor şarjı
5 voltla 2 saatese 9 voltla 1 1.30 arası saatte şarj eder. Şarj aleti orjinal olup 9v 2a yazacak takınca tel hızlı şarj oluyor yazar. Ayrıca emui 9.1 pilde kötü performans iyi emui 8 tersi :) o emui 10 gelecek :/