Soru P20 lite Kenarlardan Yönlendirme

Byseus

HuaweiTeam
Huawei Üyesi
Cihaz
P20 Lite
Arkadaşlar Android 9 ile birlikte gelecek olan sanal tuşları kaldırıp ekranın sağ sol ve altı kısmında kaydırma ile yapılabilecek olan yönlendirme özelliğini şimdiden kullanmak isteyenler için play store'dan indirilecek olan
Fluid Navigation Gestures uygulaması ile gerçekleştirebilirsiniz. Ancak uygulama yükle çalıştır değil daha önce paylaştığım uygulama gibi komut istemi ve adb gerektirmekte. nasıl olduğunu youtube üzerinden uygulama yayımcısı anlatmış aşağıda paylaşıyorum.

Not: aktif edildiğinde kilit ekranı bir satır aşağı kayıyor benim ilk izlenimlerim bunlar, yükledim kullanıyorum beni rahatsız etmiyor.

Ekran Görüntüsü
PKGvkgscpUKH5c-rRsN65XEHRUhJasPlSHMWn3aZ5YpqYKY9hlyUuhdPvaUqdFIJyUGb=w1496-h754-rw

HcSY8r0xl3a9G0xJtAvF9boSbYj4hyBRajSwco17jPnaOvB1D_dM_YysYsdVw-_F4Q=w1496-h754-rw

Anlatım Videosu

Fluid Navigation Gestures

Huawei

Yeniden Huawei
Yönetici
Kurucu
Cihaz
P20 Pro
Arkadaşlar Android 9 ile birlikte gelecek olan sanal tuşları kaldırıp ekranın sağ sol ve altı kısmında kaydırma ile yapılabilecek olan yönlendirme özelliğini şimdiden kullanmak isteyenler için play store'dan indirilecek olan
Fluid Navigation Gestures uygulaması ile gerçekleştirebilirsiniz. Ancak uygulama yükle çalıştır değil daha önce paylaştığım uygulama gibi komut istemi ve adb gerektirmekte. nasıl olduğunu youtube üzerinden uygulama yayımcısı anlatmış aşağıda paylaşıyorum.

Not: aktif edildiğinde kilit ekranı bir satır aşağı kayıyor benim ilk izlenimlerim bunlar, yükledim kullanıyorum beni rahatsız etmiyor.

Ekran Görüntüsü
PKGvkgscpUKH5c-rRsN65XEHRUhJasPlSHMWn3aZ5YpqYKY9hlyUuhdPvaUqdFIJyUGb=w1496-h754-rw

HcSY8r0xl3a9G0xJtAvF9boSbYj4hyBRajSwco17jPnaOvB1D_dM_YysYsdVw-_F4Q=w1496-h754-rw

Anlatım Videosu

Hocam cok guzel paylasimlariniz var forumumuza tesekkurler

Byseus

HuaweiTeam
Huawei Üyesi
Cihaz
P20 Lite
Hocam cok guzel paylasimlariniz var forumumuza tesekkurler

Rica ederim. En çok aranan istenen uygulamaları yayınlamaya çalışıyorum. İnşallah daha geniş kitlelere ulaşırsak forum olarak eminim kat kat daha güzel işleri keşfeden üyeler olur aramızda bizde onlardan faydalanabiliriz.
Saygılarımla

Huawei

Yeniden Huawei
Yönetici
Kurucu
Cihaz
P20 Pro
Rica ederim. En çok aranan istenen uygulamaları yayınlamaya çalışıyorum. İnşallah daha geniş kitlelere ulaşırsak forum olarak eminim kat kat daha güzel işleri keşfeden üyeler olur aramızda bizde onlardan faydalanabiliriz.
Saygılarımla
Insallah bir aileyiz biz

benalperimdat

Huawei üyesi
Cihaz
P20 Lite

Ekran Görüntüsü

Anlatım Videosu

Uygulama kullanmadan da cihazın ayarlar bölümünden bunu halledebiliyoruz P20 Lite özelinde. Diğer cihazlar için yazdıysanız bilemiyorum tabi : )

AdmShn

Huawei üyesi
Huawei Üyesi
Cihaz
P20 Lite

Ekran Görüntüsü

Anlatım Videosu

Dostum bu özellik var zaten.
Pardon sanırım bu başlık açıldığında
özellik gelmemişti.üstteki arkadaşın yorumuna istinaden tarihe bakmadan yapıştırdım.

Byseus

HuaweiTeam
Huawei Üyesi
Cihaz
P20 Lite
Dostum bu özellik var zaten.
Pardon sanırım bu başlık açıldığında
özellik gelmemişti.üstteki arkadaşın yorumuna istinaden tarihe bakmadan yapıştırdım.

:) sıkıntı yok eski bir konuydu geçici olarak kullanılan bir yöntemdi artık gerek kalmadı sistem gezintisinde mevcut.

azateser

Huawei üyesi
Huawei Üyesi
Cihaz
P20 Lite
9.0 ne alaka bende yoktu hisuit ile 2 sürüm güncellme varmış yükledim telfonda çıkmıyordu güncelleme hisuit ile çıktı ve eklendi (C432)