haber P20 Lite kullanıcıları için kötü haber geldi!

ardaglr04

Paylaşımcı üye
Huawei Üyesi
Cihaz
P20 Lite
Geçen sene bu siteye üye olmuştum. Yaklaşık 5 6 ay boyunca buradaki arkadaşlarla beraber Emui 9un peşinden koştuk. Yine böyle bir maceraya başlayalım isterdim ancak huawei india twitter hesabından yaptığı açıklama ile P20 Lite'ın emui 10 almayacağını açıkladı.
P7Zb4v.jpg

Ahmet2677

Huawei Fan
Destek Ekibi
Huawei Üyesi
Cihaz
P20 Lite
Geçen sene bu siteye üye olmuştum. Yaklaşık 5 6 ay boyunca buradaki arkadaşlarla beraber Emui 9un peşinden koştuk. Yine böyle bir maceraya başlayalım isterdim ancak huawei india twitter hesabından yaptığı açıklama ile P20 Lite'ın emui 10 almayacağını açıkladı.
P7Zb4v.jpg
O kesin değil. Honor play kirin 970li telede almayacak demişlerdi. Zaman gösterecek resmi olarak inat ediyorlar ama

drjacob

Usta Üye
Huawei Üyesi
Cihaz
Mate 20 Lite
Huawei , Samsung gibi değil kullanıcısını yarı yolda bırakmaz , bence alır Android 10'u

Justblack

Paylaşımcı üye
Huawei Üyesi
Cihaz
P20 Lite
Ben bu gece kurarım twrp recovery bak Huawei ne hale getiriyorum p20 lite :) haberde doğru gelmiyor beklemeyin

black_mask_13

Emui Expert
Destek Ekibi
Cihaz
P20 Lite
Ben bu gece kurarım twrp recovery bak Huawei ne hale getiriyorum p20 lite :) haberde doğru gelmiyor beklemeyin
belki yeri değil ama yardıma ihtiyacım var o yuzden bilgiye acığım telefonun bootlaoder kildini actım ve şu an twrp kurulu, sensör sıkıntısından dolayı bölgekodu değiştirdim ane-x1 c432 olan telefonu ane-lx2 c636 oem.ifo dosyasını twrp üzerinden restore ettım telefon recovery modda acıldı ama failed hatası verdi yanı ane-lx2 c636 güncellemesını alamadı yenıden başlatma seceneğini tıkladım yine revovery modda acıldı fabrika ayarlarına sıfırlama yine recovery modda acıldı bende biraz acele edip telefonu tamamen kapatıp 10 saniye sonra ses acma + ses kısma+ power tuşlarına beraber bastım sd karrtaa dload klasöründe hazır olan 8.0.0.140 (c432) yazılımını sorunsuz yükledi ve acıldı daha sonra 8.0.0.140 c636 yazılımını dload klasörüne atıp yükledım ama derleme numarası 8.0.0.46 (oxcb) olarak kaldı sensörler calışıyor ama derleme numarası bozuldu ve düzeltemiyorum c432 oem.info_dual sim yazılımı var elimde ama sd karrtta twrp acınca görmüyor esas sorun şu daha önce c636 oem info dosyasını twrp acıp girince restore kısmında görüyordum ama c432 eom.info dosyası sd karrta var twrp den restoreye girince görmüyor neden bilgiss olan varmı

Justblack

Paylaşımcı üye
Huawei Üyesi
Cihaz
P20 Lite
belki yeri değil ama yardıma ihtiyacım var o yuzden bilgiye acığım telefonun bootlaoder kildini actım ve şu an twrp kurulu, sensör sıkıntısından dolayı bölgekodu değiştirdim ane-x1 c432 olan telefonu ane-lx2 c636 oem.ifo dosyasını twrp üzerinden restore ettım telefon recovery modda acıldı ama failed hatası verdi yanı ane-lx2 c636 güncellemesını alamadı yenıden başlatma seceneğini tıkladım yine revovery modda acıldı fabrika ayarlarına sıfırlama yine recovery modda acıldı bende biraz acele edip telefonu tamamen kapatıp 10 saniye sonra ses acma + ses kısma+ power tuşlarına beraber bastım sd karrtaa dload klasöründe hazır olan 8.0.0.140 (c432) yazılımını sorunsuz yükledi ve acıldı daha sonra 8.0.0.140 c636 yazılımını dload klasörüne atıp yükledım ama derleme numarası 8.0.0.46 (oxcb) olarak kaldı sensörler calışıyor ama derleme numarası bozuldu ve düzeltemiyorum c432 oem.info_dual sim yazılımı var elimde ama sd karrtta twrp acınca görmüyor esas sorun şu daha önce c636 oem info dosyasını twrp acıp girince restore kısmında görüyordum ama c432 eom.info dosyası sd karrta var twrp den restoreye girince görmüyor neden bilgiss olan varmı
Hafıza kartınımı görmüyor twrp

black_mask_13

Emui Expert
Destek Ekibi
Cihaz
P20 Lite
Oem adbden açtınmı
telefon unlock zaten bootloader acık şu an twrp de yüklü ama derleme sürümü (oxcb) olduğu için oem kilidi yok ayarlarda eksik ane-lx2 c636 eominfo dosyasını twrp den restore ettikten sonra otomatik olarak telefon recovery moda aldı kendını ama ane-lx2 c636 güncellemesini almadı failed hatası verdi eğer sorunsuz alsaydı güncellemeyi ve derleme numarası değişmeseydi sonuc başarılı olacaktı hem telefonun sensör sorunu çözülecekti ve hemde derleme numarası değişmeden ane-lx1 c432 den ane-lx 2c636 ya sorunsuz geçiş yapmış olacaktım

Son düzenleme:

Justblack

Paylaşımcı üye
Huawei Üyesi
Cihaz
P20 Lite
telefon unlock zaten bootloader acık şu an twrp de yüklü ama derleme sürümü (oxcb) olduğu için oem kilidi yok ayarlarda eksik ane-lx2 c636 eominfo dosyasını twrp den restore ettikten sonra otomatik olarak telefon recovery moda aldı kendını ama ane-lx2 güncellemesini almadı failed hatası verdi eğer sorunsuz alsaydı güncellemeyi ve derleme numarası değişmeseydi sonuc başarılı olacaktı hem telefonun sensör sorunu çözülecekti ve hemde derleme numarası değişmeyecekti
Oem açma kodunu bir kez yazman lazım adbden