Soru P20 Lite kullanıyorum Mate20 Lite a geçmeli miyim?

benalperimdat

Huawei üyesi
Cihaz
P20 Lite
Arkadaşlar P20 Lite modelinden memnunum. Ancak bazen ekran küçük gelebiliyor. Özellikle dizi/film izlerken. Çok oyun oynayan biri değilim fakat bazen keyif için PUBG oynamak istiyorum, ve 1 saatlik keyfim mundar olabiliyor. Ayarları yüksek grafiklerde oynamak istiyorum. Ve Mate20 Lite'a geçersem daha premium bir his yaşatacak diye düşünüyorum. Elde tutuş ve estetik ekran canlılığı açısından. Sizin de yorumlarınızı alabilir miyim? Tşk.

Karahan

Katılımcı Üye
Huawei Üyesi
Cihaz
Mate 20 Lite
Arkadaşlar P20 Lite modelinden memnunum. Ancak bazen ekran küçük gelebiliyor. Özellikle dizi/film izlerken. Çok oyun oynayan biri değilim fakat bazen keyif için PUBG oynamak istiyorum, ve 1 saatlik keyfim mundar olabiliyor. Ayarları yüksek grafiklerde oynamak istiyorum. Ve Mate20 Lite'a geçersem daha premium bir his yaşatacak diye düşünüyorum. Elde tutuş ve estetik ekran canlılığı açısından. Sizin de yorumlarınızı alabilir miyim? Tşk.
Bence mate 20 lite kullanis konusunda güzel ama pubg konusunda biraz şüpheli honor cihaz oyun için daha iyi ama kalite video görünüş olarak mate 20 lite

Huawei

Yeniden Huawei
Yönetici
Emui Expert
Kurucu
Cihaz
P20 Pro
Lite serisinden Lite Serisine Geçilmez Ya Mate yada pro serisine geçerseniz daha fazla verim alırsınız..

Ali1632

Katılımcı Üye
Huawei Üyesi
Cihaz
Mate 20 Lite
Bence mate 20 lite kullanis konusunda güzel ama pubg konusunda biraz şüpheli honor cihaz oyun için daha iyi ama kalite video görünüş olarak mate 20 lite
Yanlışınız var mate 20 litede video kötü ama fotoğrafta iyi onun dışında pubg falan çok iyi ama fazla oyun oynayacaksan alma bu telefonu alacaksan amacın ekran kamera ve pil olmalı

m8l8th

Paylaşımcı üye
Destek Ekibi
Huawei Üyesi
Cihaz
Mate 20 Lite
uçurum farklar yok aralarında. harcadiginiz paraya değmez. ha illaki istiyorsanız da sizin karariniz tabi