Yardım P20 LİTE(NOVA 3E) ANE-LX2 GÜNCELLEME SORUNU ÇÖZÜLDÜ.!!!

black_mask_13

Emui Expert
Destek Ekibi
Cihaz
P20 Lite
bu dosyayı ındırın içinde yapılması gerekenler detaylı bir şekilde anlatılmıştır pc deki işlemler için takıldığınız yer olursa veya yapamazsanız ozibye uzaktan bağlanarak size yardımcı olabilir pc nızde kurulu hısuite programı varsa onu silin teldekı hisuıte programınıda silin yenı baştan kurulum lazım

axndv

Yeni Üye
Cihaz
Mate 20 Lite
bu dosyayı ındırın içinde yapılması gerekenler detaylı bir şekilde anlatılmıştır pc deki işlemler için takıldığınız yer olursa veya yapamazsanız ozibye uzaktan bağlanarak size yardımcı olabilir pc nızde kurulu hısuite programı varsa onu silin teldekı hisuıte programınıda silin yenı baştan kurulum lazım
Ben cep telefonlayım, indirdim dosyayı ayıklama hatası diyor, pcyemi indirsem?

askaban5234

Yeni Üye
Cihaz
P20 Lite
Aynı sorunu 2 hafta önce beraber çözdük takıldığınız yer olursa burdayız
ben herşeyi yapıyorum dns vs fakat dns değiştiği zaman internet bağlantısı yok gözüküuor dolayısıyla bağlantı yok diyor update kısmında eğer yardımcı olacaksanız istanbul şişlide oturuyorum heryere gelebilirim istanbulda bu işlemi yapabilmek için yada yardımcı olabilirseniz burdan da olur az buçuk anlıyorum bilgisayar kullanımından

black_mask_13

Emui Expert
Destek Ekibi
Cihaz
P20 Lite
ben herşeyi yapıyorum dns vs fakat dns değiştiği zaman internet bağlantısı yok gözüküuor dolayısıyla bağlantı yok diyor update kısmında eğer yardımcı olacaksanız istanbul şişlide oturuyorum heryere gelebilirim istanbulda bu işlemi yapabilmek için yada yardımcı olabilirseniz burdan da olur az buçuk anlıyorum bilgisayar kullanımından
Aynı işlemi yaptık cihaz sorunsuz güncellendi bir yerde hata yapıyorsunuz firmware finder uygulamasını indirdinizmi olmadı uzaktan destek veririz

ozibye

Huawei üyesi
Huawei Üyesi
Cihaz
P20 Lite
Tamam bana dönüş yapın burdan ben size dns ayarları farketmez yardımcı olabilirim,

ozibye

Huawei üyesi
Huawei Üyesi
Cihaz
P20 Lite
Arkadaşlar işlemler kesinlikle pc üzerinden yapılmalıdır. Zaten başka yapacak yer yok ama :D
işlemlerde takıldığınız nokta olursa aynı işlemi huawei p20 lite(NOVA3E) üstünden yaptık zaten gerekli açıklamalar için yardımcı olacağım