Yazılım , İmei Onarım İşlemleri Başlamıştır.

Cihaz Yazılım, İmei Onarımı İşlemleriniz İçin Tıklayınız

Soru P20 lite otomatik ekran parlaklığı sorunu

mehmet

Yeni Üye
Cihaz
P20 Lite
Merhaba arkadaşlar, p20 lite telefonumun ekran parlaklıgını otomatik yapınca şarjım full de olsa en düşük seviyeye kadar kısıyor.Fabrika ayarlarına sıfırladım ama degişmedi.

Garantisi var servise mi vermeliyim.Bu sorunu nasıl çözebilirim yardımcı olursanız çok mutlu olurum iyi geceler

Ahmet2677

Huawei Fan
Destek Ekibi
Elit Üye
Usta Üye
Huawei Üyesi
Cihaz
P20 Lite
Merhaba arkadaşlar, p20 lite telefonumun ekran parlaklıgını otomatik yapınca şarjım full de olsa en düşük seviyeye kadar kısıyor.Fabrika ayarlarına sıfırladım ama degişmedi.

Garantisi var servise mi vermeliyim.Bu sorunu nasıl çözebilirim yardımcı olursanız çok mutlu olurum iyi geceler
Üstte sensör var ışık görürse ışığı açar gormezse kısar oraya bak temizle

mehmet

Yeni Üye
Cihaz
P20 Lite
Ahmet bey teşekkür ederim ilginiz için öncelikle. Temizle derken sileyim mi sensörün olduğu yeri, nemli bez gibi birşeyle. Dün gece bulunduğum yerin lambası beyazdı o yuzden oldu sanarım bu sorun.Şuan perde kapalı odamda sorun gitmiş gibi ıslıkla alakalı gibi.

Ahmet2677

Huawei Fan
Destek Ekibi
Elit Üye
Usta Üye
Huawei Üyesi
Cihaz
P20 Lite
Ahmet bey teşekkür ederim ilginiz için öncelikle. Temizle derken sileyim mi sensörün olduğu yeri, nemli bez gibi birşeyle. Dün gece bulunduğum yerin lambası beyazdı o yuzden oldu sanarım bu sorun.Şuan perde kapalı odamda sorun gitmiş gibi ıslıkla alakalı gibi.
Orada bir sensör var yazılımsal sorun olamaz otomatikte o ışığı görünce ışığın derecesine göre enerji veriyor ekran parlıyor görmezse kısar önü kapalı pis olabilir normal temizleyin

black_mask_13

Huawei Fan
Emui Expert
Destek Ekibi
Elit Üye
Usta Üye
Haberci
Cihaz
P20 Lite

Otomatik ekran parlaklığının sarjla ne alakası var onu anlamadım telefonun ekranını oto parlaklıga alınca bulunduğunuz ortama göre düşer veya yükselir karanlık ortamda ekranınız en kısık seviyeye gelir dısarı cıkarsanız hava guneşliyse mesela ekran parlaklığınız en yuksek seviyeye çıkar otomatik ekran parlaklığı sarja göre degıl bulundugunuz ortamın ısık seviyesine göre degişiyor yanı telefonunuzun bir sıkıntısı yok olması gerektiği gibi