Soru P20 lite pubg kasıyor

Samet yılmaz

Yeni Üye
Beyler en düşük ayarlarda bile cihazda takılmalar oluyor benchmark dan 70 bin gibi skor alan cihazlarda oyun yağ gibi kayıyor resmen ama iş benim cihaza gelince 90 binlik benchmark skoru kasasına engel olmuyor oyunda zaten en fazla 20 fps oynamamız izin veriyor gtx tool gibi programlar pek bir işe yaramıyor herhangi bir çözümü varmı

Will2k

Katılımcı Üye
Evet kasma var çözüm yok maalasef iphone candır pişmanım bu telefonu aldığıma ya da Android türevleri diyelim..iphone 6 da kasmadan oynayabiliyordum

AdmShn

Huawei üyesi
Huawei Üyesi
Cihaz
P20 Lite
Evet en düşük grafik ayarlarında bile kasma oluyor malesef,oyun oynamak istiyosan honor playi tercih edeblirdin.
Teşekkürler

ardaglr04

Paylaşımcı üye
Huawei Üyesi
Cihaz
P20 Lite
Gfx Toolda bu ayarları yaparsan kasma olmayacaktır. İstersen Anti-aliasingi 2x yapabilirsin.
r559PB.jpg

Parst

Katılımcı Üye
Huawei Üyesi
Cihaz
P30 Lite
Evet kasma var çözüm yok maalasef iphone candır pişmanım bu telefonu aldığıma ya da Android türevleri diyelim..iphone 6 da kasmadan oynayabiliyordum

Kayıtsız kalamadım.Arkadaşlar telefon seçimi yaparken özellikle ne için, ne kadar kullanacağımıza ne kadar bütçe ayıracağımıza öncelikle bu 3 maddeyi çok düşünmemiz gerektiğine inanıyorum. Will2k sen iphone dan geçmişsin Huawei veya android e bugün orta segment herhangi bir cihaz bile donanım olarak iphone dan çok çok iyi fark işletim sisteminde. Android i bir iphone cihaza kur bakalım neler oluyor ? yada aynı şekilde ios u p20lite a kur performans görsün gözlerin ama cihaz alırken sadece fiyata baktığımız zaman malesef performans kanadında bazen sıkıntı yaşıyabiliyoruz. Benim tavsiyem hangi cihaz olursa olsun almadan önce iyi düşünmemiz ne için kullanıcağımızı ki daha sonrası kolay artık internet kullanmayanımız yok sonrasında karar verdiğiniz cihazın her türlü testleri, kullanıcı yorumları, hangi oyunda nasıl performans verdiği internette detaylı videoları testleri ve yorumlarını bulmak mümkün.Lütfen daha sonrasında pişman olmamak için almadan önce iyice araştırın.
not: amacım kimseyi kırmak değil k.bakmayın ama yok aldım şöyle mutsuzum böyle pişmanım diyip te aldığınız cihazları kötülemekten vazgeçin aldığınız cihaz sizin isteklerinize uymayabilir çünkü siz araştırmadığınız için ama bi başka kişinin belki isteklerini karşılıyacaksa da bu yazdıklarınızı okuyup yanlış fikirlere kapılmasın.
Bir örnek vereyim: bende p20 lite aldım ilk çıktığında çok az kullandım isteklerimi karşılamadı hemen değiştirdim.

Parst

Katılımcı Üye
Huawei Üyesi
Cihaz
P30 Lite
P smart 2019 düşünüyorum işlemcisi kirin 710 daha iyi Bi sonuç verir herhalde

Herhalde ile yola çıkma iyi araştır ram 3gb ucuz diye buna yönelme lütfen. 1 hafta sonra cihz böyle kasıyor şöyle oynatmıyor demeyin lütfen. yoğun oyun oynıyan biriyseniz honor play tavsiye ederim aralarında 200 tl fiyat farkı var.