Yardım P20 lite repair işleminden sonra güncelleme alamıyorum

jeaplock

Huawei üyesi
Huawei Üyesi
Cihaz
P20 Lite
ANE-LX1 8.0.0.046(0cxb) sürümünü nasıl düzeltebilirim ve yeni güncellemeleri nasıl alabilirim

jeaplock

Huawei üyesi
Huawei Üyesi
Cihaz
P20 Lite
cihazin ayarlar telefon hakkinda kısmına girip ekran atin imei adresinizi kapatıp
YdAMp6.jpg

black_mask_13

Emui Expert
Destek Ekibi
Cihaz
P20 Lite
Anl
Ane lx1 cihazım bölge kodunu biliyorum WiFi ile yapılmasını denedim ama olmadı
Wı-fı ile hangi ıslemı yaptınız erecovery denediniz mi bolge kodunu bilirsek halour telefonunuzun arama ekranından *#*#2846579#*#* kodlarını girin network ınformatıon query secenegı cıkacak ona tıklayın sonra vendor country ınfo onada tıklayıp ne yazdığını buraya atın

Son düzenleme:

jeaplock

Huawei üyesi
Huawei Üyesi
Cihaz
P20 Lite
Wı-fı ile hangi ıslemı yaptınız erecovery denediniz mi bolge kodunu bilirsek halour telefonunuzun arama ekranından *#*#2846579#*#* kodlarını girin network ınformatıon query secenegı cıkacak ona tıklayın sonra vendor country ınfo onada tıklayıp ne yazdığını buraya atın
Vorder hw
Country eu

black_mask_13

Emui Expert
Destek Ekibi
Cihaz
P20 Lite
Vorder hw
Country eu
Cihaz Avrupa bolge koduna aıt c432 dediklerimi uygula telefonun duzelecek olmazsa Baska cozum yollarıda var 1.telefonu kapat 10 saniye bekle 2.kapalı durumdayken sarja tak ve hemen ses yukseltme ve guc tuşuna aynı anda basılı tut huawei logosunu gordukten sonra elini cek (erecovery download latest version) ona tıkla wi-fı agına baglanıp guncellemeyı alacaktır siz hıc karısmayın telefon kendisi yuklemeyı yapıp acılacaktır bu ıslemden sonra otomatık olarak kendisi guncelleme alacaktır.not:bu ıslem wi-fı agınızın hızına baglı olarak biraz zaman alabilir.

jeaplock

Huawei üyesi
Huawei Üyesi
Cihaz
P20 Lite
Cihaz Avrupa bolge koduna aıt c432 dediklerimi uygula telefonun duzelecek olmazsa Baska cozum yollarıda var 1.telefonu kapat 10 saniye bekle 2.kapalı durumdayken sarja tak ve hemen ses yukseltme ve guc tuşuna aynı anda basılı tut huawei logosunu gordukten sonra elini cek (erecovery download latest version) ona tıkla wi-fı agına baglanıp guncellemeyı alacaktır siz hıc karısmayın telefon kendisi yuklemeyı yapıp acılacaktır bu ıslemden sonra otomatık olarak kendisi guncelleme alacaktır.not:bu ıslem wi-fı agınızın hızına baglı olarak biraz zaman alabilir.
Bunu denedim fakat hata aldım her defasında

black_mask_13

Emui Expert
Destek Ekibi
Cihaz
P20 Lite
Hayır denemedim ama nasıl yapılacağını bilmiyorum hi suite te girdiğimde sadece bilgisayara bağlanma kodu geliyor
Telefonu dosyaları aktar modunda hısuıteye baglayacaksın telefondan ayarlardan (hdb) arama yap orda hısuıte kullanımına izin ver diye bir seçenek olacak onu aktif et sonra hısuıte telefonuna kurulucak program olarak, teldeki hısuıte programını tıkla orda bir kod cıkacak o kodu pc deki hısuıteye yaz cihaz baglanacak sonra pc dekı hısuıteden guncellemelerı kontrol et

black_mask_13

Emui Expert
Destek Ekibi
Cihaz
P20 Lite
hisuıte ile uğraşmak istemıyorsanız sd kart dload yöntemıylede yapabiliriz derleme numarası düzeldimi telefon otomatik güncelleme alır