Soru P20 lite sarj

Manguna

Yeni Üye
Cihaz
P20 Lite
Merhaba
Daha evvel yardima ihtiyacim olmustu ilac gibi geldiniz hallettiniz tesekkir ederim
Simdi baska yardıma İhtiyacım var p 20 lite kullanıyorum orjinal sarj cihaci cok hizli sarj oluyor bu normale donebilirmi ve sarjimda hizli bitiyor çözümü varmi acaba

Justblack

Paylaşımcı üye
Huawei Üyesi
Cihaz
P20 Lite
Kullandığın bir programla ilgilidir yada malware vardır tarat muhtemelen play store dışında bir oyun apk sı kurmuşssundur

black_mask_13

Emui Expert
Destek Ekibi
Cihaz
P20 Lite
Hayir güncelleme önceside böyleydi hizli doluyor hizli bitiyor
benımde gözlemlediğim kadar hızlı şarj alınca pilde hızlı bir şekilde tükenıyor benım orjınal şarjı olmadığı için ilk başlarda hızlı alıyor %80 lerden sonra oldukca yavaş almaya başlıyor son gelen 257 güvenlik yaması güncellemesiyle şarj bir tık daha cabuk bitiyor bu konuda yapcak cok bir şey yok farklı şarj cihazlarıyla deneyebilrisiniz diyecem ama her zaman telefonun orjinal şarj cihazını kullanmak daha iyidir daha sağlıklıdır cihaz acısından
Justblack hocamızında dediği gibi arka planda calışan veya pili hızlı bir şekilde tüketen uygulamlar varsa onlarıda kontrol etmelisiniz

Manguna

Yeni Üye
Cihaz
P20 Lite
Kullandığın bir programla ilgilidir yada malware vardır tarat muhtemelen play store dışında bir oyun apk sı kurmuşssundur
Hayır playstore disinda bir uygulama veya apk yok arka planda calisan uygulamada yok oldukca sade bir cihaz neyse artik yapacak birsey yok sanırım

black_mask_13

Emui Expert
Destek Ekibi
Cihaz
P20 Lite
Hayır playstore disinda bir uygulama veya apk yok arka planda calisan uygulamada yok oldukca sade bir cihaz neyse artik yapacak birsey yok sanırım
sadece apk dosyaları pili tüketir diye bir şey yok play storeden indirilen bazı uygulamalarda hızlı şarj türketımıne nedne olabilir zaten cihazda aşırı şarj tüketen uygulama olarak uyarı verir uygulamadan kaynaklı bir şarj problemi yoksa hızlı şarj aldıkca hızlı bir şekildede düşer dediğim gibi ya şarj cihazınızı değişeceksınız yada öle kullanacaksınız başka bir çözümü yok varsada ben bilmiyorum acıkcası

Son düzenleme: