P30 pro sürüm düşürme

hizan

Paylaşımcı üye
Huawei Üyesi
Yeni güncelledi ise wipe dalvik felan yapıyor on bellegi temizliyor ihtimal kesin diyemem ama emui 10 daha iyi olması gerek değilse ya beta ya temiz kurulumdan
Müşteri hizmetleri 10 beta sürümünde geri dönüş olmuyor diyor bende 10.0.0.168 sürüm var normalde 10.0.0.173 olması lazım

black_mask_13

Emui Expert
Destek Ekibi
Cihaz
P20 Lite
Ben EMUI 10 173 den EMUI 10 168 döndüm memnun kalmadım 9.1 dönmek istiyorum olmuyor EMUI 10 173 de olmuyor öyle kaldı
anladım sürüm düşürme olayını nasıl yaptınız sd kart dload yöntemıylemı derleme numarası bozulmamışsa otomatik olarak 173 i alması lazım hisuıteden güncellemeleri kontrol etiğinizde son sürümmü diyor erecovery modu denedınızmı

black_mask_13

Emui Expert
Destek Ekibi
Cihaz
P20 Lite
sürüm düşürme şu an mümkün görünmüyor ama emu 10 173 yükseltmek için erecovery modu deniyebilirsiniz downgrade işeminde kullandığınız rom telefonunuza uygun rom ise ve derleme numaranız bozulmamışsa normalde otomatik olarak güncelleme alması lazım

hizan

Paylaşımcı üye
Huawei Üyesi
sürüm düşürme şu an mümkün görünmüyor ama emu 10 173 yükseltmek için erecovery modu deniyebilirsiniz downgrade işeminde kullandığınız rom telefonunuza uygun rom ise ve derleme numaranız bozulmamışsa normalde otomatik olarak güncelleme alması lazım
Erecovery ile yükseltme de olmuyor