Soru p30pro imei hatası

brhnky

Yeni Üye
Cihaz
Mate 20 Pro
istanbuldaki bir vatan mağazasından p30 pro ürününüzü aldım. 3 gün sonra sms olarak yasal uyarı mesajı aldım. imei niz kayıtlı değildir 120 gün sonra kapanacaktır diye. ne yapmam lazım bu nedir ????????

Huawei

Yeniden Huawei
Yönetici
Emui Expert
Kurucu
Cihaz
P20 Pro
istanbuldaki bir vatan mağazasından p30 pro ürününüzü aldım. 3 gün sonra sms olarak yasal uyarı mesajı aldım. imei niz kayıtlı değildir 120 gün sonra kapanacaktır diye. ne yapmam lazım bu nedir ????????
Vatana Götür Tekrardan Deki siz ne biçim imei kaydı yapıyorsunuz iadesini iste . faturasıyla birlikte götür. ne saçma bir iş yapmış vatan

akalem

Huawei üyesi
Cihaz
Mate 20 Pro

kardeşim telefondan önce kullandığın bir cihaz varmıydı kayıtsız olan. Örnek: ben kayıtsız yurtdışı bir cihaz getirmiştim ilk hattı ben takmıştım 2 ay sonra satmıştım ve satttıktan 2 ay sonra filan imei kayıtlı cihazınız imei kayıtı olmadığından kapanmış gibi bir mesaj gelmişti :) gelen imei ile telefonun imei aynımı bak sonra götür vatana :)