Diğer Sanal Numara İle Whatsapp (İkiz Uygulama)

Byseus

HuaweiTeam
Huawei Üyesi
Cihaz
P20 Lite
Merhabalar
Bu konuda sahte numara ile nasıl WhatsApp kullanabilirsiniz onu anlatıcam.

Öncelikle bu anlattığım şeyleri yaptığınız zaman cihazınıza herhangi bir zarar gelmemekte.

Gizli içerik
Bu içeriği görmek için cevap yazmalısınız.

Son düzenleme:

m8l8th

Paylaşımcı üye
Destek Ekibi
Huawei Üyesi
Cihaz
Mate 20 Lite
"Huawei kullanıcıları WhatsApp için çift uygulama açabilirler. "

bunu açman mümkün mü?

Merhabalar
Bu konuda sahte numara ile nasıl WhatsApp kullanabilirsiniz onu anlatıcam.

Öncelikle bu anlattığım şeyleri yaptığınız zaman cihazınıza herhangi bir zarar gelmemekte.

İlk olarak TextNow uygulamasını indirin. (Konunun sonunda da bağlantı var)

Uygulamanın kurulumunu yaptıktan sonra Google hesabınızla giriş yapabilir veya uygulama içi e-posta şifre ile hesap oluşturabilirsiniz. (E-posta'ya doğrulama kodu gönderilmiyor)

img_20180904_185606-jpg.25447

Hesabınızı açtıktan sonra çıkan ekranda "Change area code" yazılı yere tıklayın. Ve 250 yazın. "Continue" tuşuna basınca tekrardan numara seçimi çıkacaktır. Oradan istediğiniz birini seçin. (İlla Kanada'dan almanıza gerek yok istediğiniz bir ülkeden numara alabilirsiniz. WhatsApp'a alan kodunu doğru yazmanız yeterli.)

Artık numaranız var. Çıkan ekranda sol üstteki üç çizgiye basarak kendi numaranızı görebilirsiniz.

img_20180904_194207-jpg.25450

Şimdi WhatsApp profilini oluşturmaya geçebilirsiniz. Huawei kullanıcıları WhatsApp için çift uygulama açabilirler. Böylece kendi gerçek WhatsApp profilinizi kaybetmezsiniz.

WhatsApp da bölge seçimini Kanada yapın. Ve aldığınız sahte numarayı yazıp devam edin.

img_20180904_194453-jpg.25452

İlk önce "Doğrulama mesajı gönderilmiyor" uyarısı çıkacaktır. Bu uyarıyı kapatıp "Beni ara" seçeneğine tıklayın. (TextNow uygulaması arkaplanda açık olmalı) Eğer yanıtlama ekranı direkt ekranda çıkmazsa, bildirim çubuğunu kontrol edin oradan cevaplayabilirsiniz.
Rakamlar Türkçe söyleniyor. Kodu WhatsApp'a yazıp giriş yapın.

screenshot_2018-09-04-18-41-50-257_com-enflick-android-textnow-png.25454

Yapmanız gerekenler bu kadar.

img_20180904_200401-jpg.25455

Mesaj attığınız kişi de böyle görüneceksiniz:

img_20180904_200652-jpg.25456

TextNow uygulaması:
(Uygulama play Store'da olmadığı için APK olarak indirmeniz gerekiyor)

Byseus

HuaweiTeam
Huawei Üyesi
Cihaz
P20 Lite
uygulamanin algoritmasini merak ettim acikcasi. da konumuz bu degil, 250 ile baska numara aldim bu sefer de kanada icin gecerli bir numara degil diyor. baska bir cozumu var mi
uygulama birçok kişi tarafından kullanılıyor belki aynı anda alınan bir numaraya denk gelmiş olabilir ya da whatsapp ın tespit ettiği sanal numaralara denk gelmiş olabilirsiniz denemeye devam edin ben şansıma ikincide aldım numarayı.

m8l8th

Paylaşımcı üye
Destek Ekibi
Huawei Üyesi
Cihaz
Mate 20 Lite
uygulama birçok kişi tarafından kullanılıyor belki aynı anda alınan bir numaraya denk gelmiş olabilir ya da whatsapp ın tespit ettiği sanal numaralara denk gelmiş olabilirsiniz denemeye devam edin ben şansıma ikincide aldım numarayı.
maalesef, bir kere degistikten sonra bir daha degistiremedim 15 gunde bir diyor