Selamünaleyküm.

m8l8th

Paylaşımcı üye
Destek Ekibi
Huawei Üyesi
Cihaz
Mate 20 Lite
̶b̶u̶n̶u̶ ̶d̶e̶m̶e̶k̶ ̶i̶ç̶i̶n̶ ̶b̶a̶ş̶l̶ı̶k̶ ̶m̶ı̶ ̶a̶ç̶ı̶y̶o̶s̶u̶n̶ ̶s̶a̶h̶i̶d̶e̶n̶?̶

Moderatör tarafında düzenlendi:

Byseus

HuaweiTeam
Huawei Üyesi
Cihaz
P20 Lite
̶b̶u̶n̶u̶ ̶d̶e̶m̶e̶k̶ ̶i̶ç̶i̶n̶ ̶b̶a̶ş̶l̶ı̶k̶ ̶m̶ı̶ ̶a̶ç̶ı̶y̶o̶s̶u̶n̶ ̶s̶a̶h̶i̶d̶e̶n̶?̶

Yeni üye tanışma alanında nasıl bir başlık beklentiniz vardı?

Ayrıca bu tarz söylemler karşılıklı cevap hakkı ve atışmaya sebebiyet verir. Biz bunu istemiyoruz.

İyi forumlar.

m8l8th

Paylaşımcı üye
Destek Ekibi
Huawei Üyesi
Cihaz
Mate 20 Lite
forum dedigin bilgi alışverişidir. foruma girdim hadi selamin aleyküm ben yeniyim diye başlık açayım. sigaram bitti ankara çevresinde olan varsa 1 paket sigara alsin, fener mi.kazanir gs mi kazanir anketleri acalım. kurali yok mu buranın?
İnsanların Başlık Açması veya yanlış açması sizi Enterese Etmiyor. Siz Yetkiniz dışındaki Alana Girmeyin..

m8l8th

Paylaşımcı üye
Destek Ekibi
Huawei Üyesi
Cihaz
Mate 20 Lite
İnsanların Başlık Açması veya yanlış açması sizi Enterese Etmiyor. Siz Yetkiniz dışındaki Alana Girmeyin..
yöneticiligimiz yok diye hicbir sey enterese etmesin istiyorsanız burası gelişmez. forum sacma sapan basliklarla dolup tastigi zaman anlarsiniz

Byseus

HuaweiTeam
Huawei Üyesi
Cihaz
P20 Lite
yöneticiligimiz yok diye hicbir sey enterese etmesin istiyorsanız burası gelişmez. forum sacma sapan basliklarla dolup tastigi zaman anlarsiniz

hangi kısmını anlayamadınız yeni üye tanışma kısmına açılan 'aranıza yeni katıldım' konulu başlığı tartışıyorsunuz. Hayır siz aranıza yeni katıldım merhaba diyen kişiyi mi eleştiriyorsunuz yoksa yeni üye tanışma platformunu kuran yöneticiyi mi? eğer yönetici ile ilgili ise şikayetiniz merhaba diye kişiyede bu şekilde yorum yazmamalısınız. Bu yetki meselesi değil @huawei ye gayet rahat biçimde mesaj atabilir problem gördüğünüz konularda eleştirinizi iletebilirsiniz.

Huawei

Yeniden Huawei
Yönetici
Kurucu
Cihaz
P20 Pro
Forum şu anda gayet guzwl basliklarla ilerlemektedir tabi problem yaratacak uyelerde olacaktir sizin gibi konu başliginda herhangi bir sorun yok ilgi alaniniza yonelin. Iyi forumlar.