silinen fotolar

tarum_k

Yeni Üye
Cihaz
P Smart 2019
arkadaşlar huawei p smart 2019 sahibiyim,telefonumdaki bütün galeri yanlışlıkla silindi.bir çok recover prosu denedim ama çok azı geri geldi.bende pc ye bağlayıp windows recover prolarıyla denemek istedim ama o programların hiç biri telefonu görmedi.usb ve bağlantı ayarlarına yapmama rağmen başaramadım.pc bilgisayarımda telefonu görüyor ama veri kurtarma proların hiç biri telefonu görmüyor.lütfen yardım edin.

black_mask_13

Emui Expert
Destek Ekibi
Cihaz
P20 Lite
arkadaşlar huawei p smart 2019 sahibiyim,telefonumdaki bütün galeri yanlışlıkla silindi.bir çok recover prosu denedim ama çok azı geri geldi.bende pc ye bağlayıp windows recover prolarıyla denemek istedim ama o programların hiç biri telefonu görmedi.usb ve bağlantı ayarlarına yapmama rağmen başaramadım.pc bilgisayarımda telefonu görüyor ama veri kurtarma proların hiç biri telefonu görmüyor.lütfen yardım edin.
Google fotoğraflar hesabınız yokmuydu bütün fotoğraflar oraya yedeklenir biliyorsunuz dur büyük ihtimalle

black_mask_13

Emui Expert
Destek Ekibi
Cihaz
P20 Lite
Silinen fotoğrafları geri kurtarma hakkında çok bilgim ama ne kdr erken kurtarılmaya çalışılırsa o kdr etkili oluyor diye biliyorum ücretli programlar fln veya netten araştırırsanız göreceksiniz cihazı PC ye bağlarken kısmında yardımcı olabilirim tam olarak nasıl bir hata alıyorsunuz

tarum_k

Yeni Üye
Cihaz
P Smart 2019
Silinen fotoğrafları geri kurtarma hakkında çok bilgim ama ne kdr erken kurtarılmaya çalışılırsa o kdr etkili oluyor diye biliyorum ücretli programlar fln veya netten araştırırsanız göreceksiniz cihazı PC ye bağlarken kısmında yardımcı olabilirim tam olarak nasıl bir hata alıyorsunuz
window için hem pc hemde telefonlar için veri kurtarma proları var.bunları kurup telefonu pcye bağladığımda sadece pc nin sürücülerini görüyo.telefonu hiç görmüyo.o programlar aynı zamanda telefon verilerini geri getirmek için kullanıyor.

tarum_k

Yeni Üye
Cihaz
P Smart 2019
örnek 7-data recover gibi prolardan bahsediyorum. bu tip prolar telefonu pc sürücüsü gibi nasıl görüp analiz yapar.çoğunun telefon verilerini kurtarma özelliği var.yazılanları aynen yapıyorum ama yine de görmüyor.

black_mask_13

Emui Expert
Destek Ekibi
Cihaz
P20 Lite
window için hem pc hemde telefonlar için veri kurtarma proları var.bunları kurup telefonu pcye bağladığımda sadece pc nin sürücülerini görüyo.telefonu hiç görmüyo.o programlar aynı zamanda telefon verilerini geri getirmek için kullanıyor.
Anladım PC ile telefon arasında köprü görevi görüyor kullanmadığım için bilmiyorum dosyaları aktar şeklinde PC ye bağlamayı deneyin USB hata ayıklamayi etkinleştirin midi girişi ile deneyebilirsiniz

tarum_k

Yeni Üye
Cihaz
P Smart 2019
telefonum huawei p smart 2019. dahili bellek kullandığım için mi görmüyor acaba. eger öyleyse dahili belleği sd gibi okutamayız mı.

themeret

Huawei üyesi
Huawei Üyesi
Cihaz
P20 Lite
Dostum belirtmedigin için söylüyorum yeni silindiyse fotoğraflar belki bilmiyorsan telefondan direkt silmez fotoğrafları çöp kutusuna atar oradan ancak 30 gün sonra silinir, orayı kontrol ettin mi?