Yazılım , İmei Onarım İşlemleri Başlamıştır.

Cihaz Yazılım, İmei Onarımı İşlemleriniz İçin Tıklayınız

Soru Sizce Google Yeteri Kadar Güvenli Mi?

d0gukan

Katılımcı Üye
Huawei Üyesi
Cihaz
Mate 20 Lite
Merhaba,

Sizce Google o kadar güvenli mi? Sizin Google hakkındaki düşünceleriniz neler?

Play Store üzerinde sıkı denetimler yaptığnı söyleyen Google yeni bir güvenlik skandalı ile karşı karşıya.


Forbes dergisinin haberine göre Play Store üzerinde aktif olarak kullanılan 4000’den fazla uygulama üzerinden telefon numaraları, mesajlar ve hatta şifreler internete sızmış durumda.

Makalenin devamı :

Sizin düşünceleriniz nedir?
 

Jackinlove

Usta Üye
Emui Expert
Destek Ekibi
Elit Üye
Usta Üye
Huawei Üyesi
Haberci
Cihaz
Mate 20 Lite
Merhaba,
Teeknoloji çoğunluğumuzun hayatına girmiştir. Bunu kullanmasını bilmek lazım diye düşünüyorum.bu konuda herşey kullanıcıya bağlıdır. Mesela twitter instagram Facebook ve ya diğer sosyal paylaşım sitelerini tarayıcı üzerinden kullanabiliyormıyuz? Kullandığımız uygulamalar ne kadar daha çok olursa bu konuda ki hassasiyet o kadwr daha önemli bir hale geliyor. Android / ios ve ya daha farklı işletim sistemlerine ait marketlerden indirilen uygulama izinlerini kabul ederek bunun önünü zaten açıyoruz. Akıllı kullanım ve bu konuda ki bilgilere dünden daha çok ihtiyacımız olmalı.

Hasasiyetimiz : Her uygulamayı telefona indirmek zorunda değiliz. Şahsen 2 adet uygulama kullanıyorum. Onlar da banka uygulamaları kurduğumuz uygulamasının izinlerini kaldırarak çalışacak şekilde miminum düzeyde ayarlamamız gerekiyor. Saygılarımla
 
Üst