SNE-LX1 8.2.0.138(C432) Güncellemesi

iskender

Katılımcı Üye
Huawei Üyesi
Mate 20 lite telefonlara Emui 9 öncesi guncelleme geldi. Guncellemeler imei numarasina göre sirayla geliyormuş. Bana henuz gelmedi. Guncelleme ile sistem gezintisi bölümüne el hareketleri modu geliyor. Aşağidaki linkte videosu mevcut

Son düzenleme:

Huawei

Yeniden Huawei
Yönetici
Kurucu
Cihaz
P20 Pro
Mate 20 lite telefonlara Emui 9 öncesi guncelleme geldi. Guncellemeler imei numarasina göre sirayla geliyormuş. Bana henuz gelmedi. Guncelleme ile el hareketleri modu geliyor. Aşağidaki linkte videosu mevcut
Hayırlı olsun en Kısa sürede herkese gelecektir bu güncelleme

Caner1395

Paylaşımcı üye
Huawei Üyesi
Bana dun geldi guncelleme. Ilk geldiginde 5 6 kere denedim olmadi ve sunucu hatasi gibi bir hata verdi sonra 1 2 deneme daha yaptim guncellemeyi yapti. Ama gelen guncelleme 8.2.0.138 degil. Gelen guncelleme 8.2.0.137 aradaki fark nedir pek anlamadim acikcasi.

iskender

Katılımcı Üye
Huawei Üyesi
Bana dun geldi guncelleme. Ilk geldiginde 5 6 kere denedim olmadi ve sunucu hatasi gibi bir hata verdi sonra 1 2 deneme daha yaptim guncellemeyi yapti. Ama gelen guncelleme 8.2.0.138 degil. Gelen guncelleme 8.2.0.137 aradaki fark nedir pek anlamadim acikcasi.
Bakalım bize hangisi gelecek.

foreveryoung

Yeni Üye
Merhaba en son bu güncelleme ile 8.2 den bahsediyorum 3g - 4.5g geçişi mobil ağ menüsünde kayboldu. Birde önbellek temizleme olmuyor eskiden vardı. Şimdi uygulama içine girip yapmak gerekiyor var mı bilgisi olan.

legolas09

Huawei üyesi
Huawei Üyesi
Sistem gezintisinde tuşları kaldırmak ve hareketlerle gezinmek çok güzel bi özelik yalnız bana halen gelmedi tahmini ne zaman gelir

foreveryoung

Yeni Üye
Arkadaşlar huawei müşteri hizmetleri bu konuyu hala bilmiyorlar. 3g - 4.5g sorunu bu güncellemeyi alan herkeste var sanırım. Operatör kaynaklı bir menü kaybolması falan söz konusu değil ben bizzat turkcelle konuştum teknoloji uzmanıyla hemde hatta onunda tlfnu huaweimiş aynı sorun onda da var ve bu turkcell vodafone falan kaynaklı değil. Onunkisi 4.5g kalmış benimkisi 3g de kaldı. Huawei müşteri hizmetleri bu konuyu kesinlikle ya açıklayamıyor yada bilmiyorlar. Olacağı muhtemelen şudur. Yeni yazılım gelecek. Android 9.0 yada emui 8.3 bu sorunumuz ondan sonra çözülecek. Boşuna haed reset yada başka bişey yapmayın. Yeni yazılıma kadar bekleyin. Başka çare yok. Tabi huawei müşteri hizmetlerini de arayıp bol bol şikayette bulunabilirsiniz. Malesef durum bu.

ozkan16

Katılımcı Üye
Cihaz
Mate 20 Lite
Arkadaşlar huawei müşteri hizmetleri bu konuyu hala bilmiyorlar. 3g - 4.5g sorunu bu güncellemeyi alan herkeste var sanırım. Operatör kaynaklı bir menü kaybolması falan söz konusu değil ben bizzat turkcelle konuştum teknoloji uzmanıyla hemde hatta onunda tlfnu huaweimiş aynı sorun onda da var ve bu turkcell vodafone falan kaynaklı değil. Onunkisi 4.5g kalmış benimkisi 3g de kaldı. Huawei müşteri hizmetleri bu konuyu kesinlikle ya açıklayamıyor yada bilmiyorlar. Olacağı muhtemelen şudur. Yeni yazılım gelecek. Android 9.0 yada emui 8.3 bu sorunumuz ondan sonra çözülecek. Boşuna haed reset yada başka bişey yapmayın. Yeni yazılıma kadar bekleyin. Başka çare yok. Tabi huawei müşteri hizmetlerini de arayıp bol bol şikayette bulunabilirsiniz. Malesef durum bu.
Bu sorun turkcell den kaynaklı vodafone ve ttelekom hat takarsaniz 4g ye geçirip bırakın onlarda o menu aktif turkcellde yok sadece bendede yok