Yardım Telefon Açılmıyor..

unitimsah43

Yeni Üye
Cihaz
P smart
Merhabalar, G7-L01 telefonum fastboot&rescue mode yazıyor altta phone locked yazıyor hiçbir şekilde rom yüklemesi de yapamıyorum yardımcı olabilir misiniz ?

unitimsah43

Yeni Üye
Cihaz
P smart
daha önce rom atıldımı bilgim yok ama sanmıyorum . cihazın durumu resimdeki gibi .. ne yapabilirim ?

unitimsah43

Yeni Üye
Cihaz
P smart
hi suite uygulamasında telefonu görmüyor malesef, hisuite 'e izin vermek gerekiyor galiba .. açılmadığı içinde izin veremiyorum

Huawei

Yeniden Huawei
Yönetici
Kurucu
Cihaz
P20 Pro
hi suite uygulamasında telefonu görmüyor malesef
cihazı kapat.
hi suite uygulamasında telefonu görmüyor malesef, hisuite 'e izin vermek gerekiyor galiba .. açılmadığı içinde izin veremiyorum
telefonunuzu kapatın 10 saniye bekleyın sonra telefon kapalıyken ses yükseltme tuşuna basılı tuturak şarja takın huawei logosunu gördüğünüz zaman elinizi cekın erecovery mod önünüze cıkacak( download latest versıon and recovery) seceneğini secın ordan wi-fi ağınıza bağlanın telefonunuz son sürümü wifi ağınız üzerinden yakalayıp yüklüyecektir bu işlem wi-fi ağınızın hızına bağlı olarak biraz zaman alabilir

Bunu Dene.

black_mask_13

Emui Expert
Destek Ekibi
Cihaz
P20 Lite
Ses dügmesine basın. açarken birde ses kapatma dügmesine basın ayrı ayrı deneyin yine aynı ekranamı atıyor
Telefona yanlış rom yüklenmiş OEM açma kilidi yok phone locked frp locked yazması lazım ama sadece phone locked yazıyor büyük ihtimalle derleme sürümü bozulmuştur recovery modda güncelleme alma almayabilir

unitimsah43

Yeni Üye
Cihaz
P smart
program yok sd kart üzerinden denedim olmadı .. evet sadece phone locked yazıyor resimdeki gibi.. recovery moddan nasıl çıkabilirim peki