Türkiye desteği ve Aksessuarlar hakkında

Chronics

Yeni Üye
Merhaba

Huawei P20 Pro orjinal aksessuar bulmada zorlanıyorum. Örneğin SuperCharge destekli araç şarjı ya da arka cam yüzeği korumak için jelatin gibi. Şarj cihazı ve kablosu Türkiye'de satılıyor mu bilmiyorum. Huawei markasının Türkiye içinde bir mağazası var mı? Ayrıca Huawei AppGallery ve Cloud servisi neden Türkiye'de yok henüz anlayabilmiş değilim. Türkiye'de o kadar çok müşterileri var ki bizi mi dışlıyorlar çözemedim. Ben bunu anlarım burada. Bu sorularımın yanıtını bilen varsa ve cevaplarsa çok müteşekkil olurum.

İyi günler dilerim.

Huawei

Yeniden Huawei
Yönetici
Kurucu
Cihaz
P20 Pro
Merhaba

Huawei P20 Pro orjinal aksessuar bulmada zorlanıyorum. Örneğin SuperCharge destekli araç şarjı ya da arka cam yüzeği korumak için jelatin gibi. Şarj cihazı ve kablosu Türkiye'de satılıyor mu bilmiyorum. Huawei markasının Türkiye içinde bir mağazası var mı? Ayrıca Huawei AppGallery ve Cloud servisi neden Türkiye'de yok henüz anlayabilmiş değilim. Türkiye'de o kadar çok müşterileri var ki bizi mi dışlıyorlar çözemedim. Ben bunu anlarım burada. Bu sorularımın yanıtını bilen varsa ve cevaplarsa çok müteşekkil olurum.

İyi günler dilerim.

Aradiginiz supercharge arac sarji huaweinin yok ama uyumlu modelleri var baska markalarin onlari kullanabilirsiniz. Cam yuzeyi koruyucu genellikle paketin icinde cikiyor sizde cikmadimi

Chronics

Yeni Üye
Merhaba

Yurt dışında Huawei official SuperCharge araç şarjı satılmaktadır. Sadece Türkiye'de satın alabileceğim bir kurum görmedim. Cam koruyucu ve kılıf paketin içerisinden çıkıyor ama sadece ön yüzeyde mevcut. En önemli olan arka taraf için konulmamış. Bende aliexpressten başka marka full kaplama sipariş etmek zorunda kaldım. Kamera lensini korumak içinde kamera kaplaması aldım. Bunları Huawei satsa ne hoş olurdu. Araç şarjını da orijinal olanını yine yurt dışından sipariş edeceğim görünüyor sanırsam.

İyi günler dilerim.

Huawei

Yeniden Huawei
Yönetici
Kurucu
Cihaz
P20 Pro
Evet malesefki yurtdisinda bulunuyor trdeki telefonlarda yok umariz yetkililer bu isede el atar