YANLIS ROM YÜKLEDIM

MALIERCAN

Yeni Üye
Cihaz
P20 Lite
Arkadaşlar merhaba p20 lıte ane lx1 c432 bır cıhazım vardı bootloader kılıdını actım twrp yukledım sonrasında yanlıs derleme numarası olan bır rom attım baktım ısler karıstı tum verılerı sıldım twrp nın wıde kısmından herseyı sıldım arkadaşlar hıcbır attıgım rom ne calısıyor ne edıyor telefonda derleme numarası ANE-LGRP2-OVS gıbı saçma bırsey oldu ve hıcbır rom yuklenmıyor ne twrp ıle nede sdkart ıle ımeı numaram aynı değısmedı surum androıd 9

MALIERCAN

Yeni Üye
Cihaz
P20 Lite
Cihazın hakkında resmini IMEI numarasınizi kapatarak atarmisiniz

zHMBA8.jpg

black_mask_13

Emui Expert
Destek Ekibi
Cihaz
P20 Lite
Cihazin ara yuzunde bozulma yok derleme numaranız değişmiş yanlış rom değilde bu farklı bir olay daha önce denk geldim

black_mask_13

Emui Expert
Destek Ekibi
Cihaz
P20 Lite
SD kartla hangi yazılımi yüklediniz hisuite varmı PC de hisuite üzerinden önceki sürüme yani 8 sürümüne dönmeyi deneyin 8 sürümüne düşerse derleme numarası düzelecektir sonra tekrar guncellemeleri kontrol edin

Son düzenleme:

MALIERCAN

Yeni Üye
Cihaz
P20 Lite
SD kartla hangi yazılımi yüklediniz hisuite varmı PC de hisuite üzerinden önceki sürüme yani 8 sürümüne dönmeyi deneyin 8 sürümüne düşerse derleme numarası düzelecektir sonra tekrar guncellemeleri kontrol edin
maalesef dönmuyor ve arayüz orası normal ama anasayfa falan garıp bıraz teması değısık normal p20 teması değıl

black_mask_13

Emui Expert
Destek Ekibi
Cihaz
P20 Lite
maalesef dönmuyor ve arayüz orası normal ama anasayfa falan garıp bıraz teması değısık normal p20 teması değıl
Bootloader kilidini acikmi şu an cihazinn bootloader kilidi açık olan cihaz hisuite üzerinden önceki sürüme geç seçeneği çıkmıyor erecovery üzerinden deneyin güncelleme yoksa bile mevcut sürümü tekrar indirir olmadı SD kart dload yöntemiyle bu yazılımı deneyin daha önce kullandim bu yazılım çift hatli cihaz icin

Son düzenleme:

MALIERCAN

Yeni Üye
Cihaz
P20 Lite
Bootloader kilidini acikmi şu an cihazinn bootloader kilidi açık olan cihaz hisuite üzerinden önceki sürüme geç seçeneği çıkmıyor erecovery üzerinden deneyin güncelleme yoksa bile mevcut sürümü tekrar indirir olmadı SD kart dload yöntemiyle bu yazılımı deneyin daha önce kullandim bu yazılım çift hatli cihaz icin
Abi attığın yazılımı denemek için twrpden herşeyi sileyim mi yoksa bu olan rom üzerine mi deneyim

black_mask_13

Emui Expert
Destek Ekibi
Cihaz
P20 Lite
Abi dload ile hiçbirşey yüklenmiyor software failed hatası veriyor şuan telefonda twrp yok ve bootloader kilitli
Hisuite ile düşmüyor SD kartla yazılımı yüklemiyor cihazi fastboot modda PC ye bağlayın ADB driver ile bootloader kilit kodunu girip sonra bootloader acip yazılımı birde öle yüklemeyi deneyin

Son düzenleme: