Soru Yurtdisi p20 lite

Kimkibuselim

Yeni Üye
Cihaz
P20 Lite
ANE-LX2 8.0.0.120(C636) arkadaslar bu cihazima emui 9 guncellemesi gelmiyor bilgisayardan nasıl yapabilirim yardım eder misiniz

ProfAdam

Huawei üyesi
Cihaz
P20 Lite
Google ye hisuite yaz programı indir sonra telefon gelişmiş seçenekler den USB hata ayıklama yi aç sonra USB aracılığıyla bilgisayar a tak sonra hisuite programı ni aç orda sistem güncellemesi yazıyor ortaya tıkla gelir sana 9.1 sürümü

Huawei

Yeniden Huawei
Yönetici
Kurucu
Cihaz
P20 Pro
ANE-LX2 8.0.0.120(C636) arkadaslar bu cihazima emui 9 guncellemesi gelmiyor bilgisayardan nasıl yapabilirim yardım eder misiniz
telefonu kapat 2.kapalı durumda şarja tak ve hemen ses acma ve güç tuşuna aynı anda basılı tut ve ekran gelene kadar bekle 3.erecovery modu göreceksın wi-fi ağına bağlan diyorsun telefon orjinal ve son sürümü bulup yüklüyor kendiğinden acılıyor siz hiç karışmayın bu işlem wi-fi ağınızın hızına bağlı olarak bir zaman alabilir not:telefonunuzun derleme sürümü değişmiş bu şekilde hiç bir şekilde güncelleme alamazsınız şu an telefonfa bir cok eksik dosyalarım v.s gibi ama dediğim işlemi aynen uygularsanız orjinal derleme numarısına döner ve düzenli olarak güncelleme alabilirsiniz bunu dene sonra yaz bakalım.

black_mask_13

Emui Expert
Destek Ekibi
Cihaz
P20 Lite
hocam (c636)larda bu sorun cok var e-recovery ve hısuite işe yaramıyor ama denenebilir yine zararı yok çözümü vardı bir sitede denk gelmiştim biraz karmaşık olduğu için ilgilenmedım bulursam kopyalar atarım

Kimkibuselim

Yeni Üye
Cihaz
P20 Lite
telefonu kapat 2.kapalı durumda şarja tak ve hemen ses acma ve güç tuşuna aynı anda basılı tut ve ekran gelene kadar bekle 3.erecovery modu göreceksın wi-fi ağına bağlan diyorsun telefon orjinal ve son sürümü bulup yüklüyor kendiğinden acılıyor siz hiç karışmayın bu işlem wi-fi ağınızın hızına bağlı olarak bir zaman alabilir not:telefonunuzun derleme sürümü değişmiş bu şekilde hiç bir şekilde güncelleme alamazsınız şu an telefonfa bir cok eksik dosyalarım v.s gibi ama dediğim işlemi aynen uygularsanız orjinal derleme numarısına döner ve düzenli olarak güncelleme alabilirsiniz bunu dene sonra yaz bakalım.
İmei sıkıntı olur mu böyle yapinca

Kimkibuselim

Yeni Üye
Cihaz
P20 Lite
Paket bilgisi alınamadı diyor