haber Mate 20 lite EMUI 10 DAĞITIMI BAŞLADI.

Bonaparte

Huawei üyesi
Huawei Üyesi
Cihaz
Mate 20 Lite
Bu güncellemeden sonra da 245 mb'lık bir güncelleme daha geldi. En son güvenlik yamasının da içinde olduğu bir güncelleme.4 gb'a yakın güncellme görünce 10.1 falan sandım ama anlamsız bir güncelleme gibi geldi. Sadece arama ve kamera ile ilgili basit düzeyde optimizasyonlar. Celia geldiğini belirtiyor ama hala google asistan aktif bende.

drjacob

Usta Üye
Huawei Üyesi
Cihaz
Mate 20 Lite
bana daha sonra küçük update gelmedi

Bu güncellemeden sonra da 245 mb'lık bir güncelleme daha geldi. En son güvenlik yamasının da içinde olduğu bir güncelleme.4 gb'a yakın güncellme görünce 10.1 falan sandım ama anlamsız bir güncelleme gibi geldi. Sadece arama ve kamera ile ilgili basit düzeyde optimizasyonlar. Celia geldiğini belirtiyor ama hala google asistan aktif bende.

creed90

Paylaşımcı üye
Huawei Üyesi
Cihaz
Mate 20 Lite
Arkadaşlar benim update kısmında TURKCELL. TR 10.0.0.3(CT) şeklinde bir güncelleme de var gereksiz olduğundan yapmadığım bir güncelleme. 212 geldiğinden güncelleme yaptığımda ikisini birden mi yapar acaba?

drjacob

Usta Üye
Huawei Üyesi
Cihaz
Mate 20 Lite
TURKCELL güncellemesi yapmaz da ama bence sen yapmalısın , çekim gücü ile alakalı oparatör güncellemesi

Arkadaşlar benim update kısmında TURKCELL. TR 10.0.0.3(CT) şeklinde bir güncelleme de var gereksiz olduğundan yapmadığım bir güncelleme. 212 geldiğinden güncelleme yaptığımda ikisini birden mi yapar acaba?

creed90

Paylaşımcı üye
Huawei Üyesi
Cihaz
Mate 20 Lite
TURKCELL güncellemesi yapmaz da ama bence sen yapmalısın , çekim gücü ile alakalı oparatör güncellemesi
Çekim gücünü etkilediğini sanmıyorum, Turkcell uygulamaları yüklüyor bir de İnternet mms ayarı yapıyor. Bir de bu güncellemeyi yükleyince yeni güncelleme almıyor.

creed90

Paylaşımcı üye
Huawei Üyesi
Cihaz
Mate 20 Lite
yeni güncelleme almıyor dediğin ne ? ilk defa böyle bi şey duyuyorum
Yani güncelleme geldiğinde cihazda görünmüyor, format atman gerekiyor güncellemeyi alman için. Daha önce yaşadım. Bir de sen 212'yi yükledin mi performans nasıl?

drjacob

Usta Üye
Huawei Üyesi
Cihaz
Mate 20 Lite
bende yedek telefon olarak var , android uygulama geliştirme için , ben fark görmedim ama dediğim gibi yedek telefon olarak var.

Yani güncelleme geldiğinde cihazda görünmüyor, format atman gerekiyor güncellemeyi alman için. Daha önce yaşadım. Bir de sen 212'yi yükledin mi performans nasıl?