Soru Android 9'dan 8'e bilgisayarsız dönülebilir mi?

atakanokur

Huawei üyesi
Huawei Üyesi
Cihaz
P20 Lite
Arkadaşlar, şu an PC'ye erişemiyorum. Nasıl dönebilirim eski sürüme? SD kartım var. Cihaz P20 lite.

black_mask_13

Emui Expert
Destek Ekibi
Cihaz
P20 Lite
Arkadaşlar, şu an PC'ye erişemiyorum. Nasıl dönebilirim eski sürüme? SD kartım var. Cihaz P20 lite.
9 surumumden 8 surumune sd karttan dload yontemıyle geri donemezsınız ama hisuıte uzerınden guncellemelleri kontrol kısmından diger secenek ve 8 surumune geri don secenegi cıkarsa donebılırsınız oda olmazsa teknik servisler boxlarla yapabılır

Ahmet2677

Huawei Fan
Destek Ekibi
Huawei Üyesi
Cihaz
P20 Lite
9 surumumden 8 surumune sd karttan dload yontemıyle geri donemezsınız ama hisuıte uzerınden guncellemelleri kontrol kısmından diger secenek ve 8 surumune geri don secenegi cıkarsa donebılırsınız oda olmazsa teknik servisler boxlarla yapabılır
246 danmi ne dönüyor mus hisuite yani

black_mask_13

Emui Expert
Destek Ekibi
Cihaz
P20 Lite
246 danmi ne dönüyor mus hisuite yani
9 sürümünden yine 9 sürümüne düşürmek güvenlik yamasını sd kartla dload yöntemiyle oluyor bizzat denedım ve düştü ama 9 dan 8 geri dönüş sd kart dload yönetmiıyle olmuyor ben daha önce defalarca hısuite üzerinden 9 dan 8 geri dönüş yaptım ama bazı cihazlara geri dönüş cıkmıyor hısuite üzerinden, bu güvenlik yamasıylamı ilgili yoksa cihazdan cihazamı farkediyor anlamadım doğrusu

Son düzenleme: