c431 rom yerine c432 rom yükledim yardım !

acar_47

Katılımcı Üye
Huawei Üyesi
Hocam yok sıkıntı aynı devam ediyor. Bir an dalgınlığıma geldi c431 kodu yerine c432 kodlu olanı yükledim ve böyle oldu.

Hangi yöntemle 8 e düşürme imkanım var hisuite bağlandığım zaman resim sürüm diyor ve geri düşürme seçeneği çıkmıyor güncelleme de almıyor

black_mask_13

Emui Expert
Destek Ekibi
Cihaz
P20 Lite
Hangi yöntemle 8 e düşürme imkanım var hisuite bağlandığım zaman resim sürüm diyor ve geri düşürme seçeneği çıkmıyor güncelleme de almıyor
telefona yanlış rom yükledığınız için derleme numarası değişmiştir o yuzden erecovery veya hısuite üzerinden güncelleme alıp derleme numarasının düzelmesi zor c432 olsaydı güncelleme alabbilirdi düzelirdi ama c431 9 sürümü stock rom lazım

acar_47

Katılımcı Üye
Huawei Üyesi
telefona yanlış rom yükledığınız için derleme numarası değişmiştir o yuzden erecovery veya hısuite üzerinden güncelleme alıp derleme numarasının düzelmesi zor c432 olsaydı belki düzeltilir ama c431 9 sürümü stock rom lazım
Aynen, Halep tech sitesinde var fakat paket almam gerek indiren arkadaşlar varsa yardımcı olsalar iyi olurdu.

acar_47

Katılımcı Üye
Huawei Üyesi
erecovery ve hısuiteyi denediniz yinede dğeilmi sonuc başarısız

Evet ikisinde sonuç vermedi. Daha önce başka bir c461 kodlu bir telefonda başıma geldi. Orijinal derleme kodu olan romu yükleyince düzeldi. Bunda da c431 9.1.0.208 sürümü ve ya bir üstü ve ya altı lazım. 8 sürümü kabul etmiyor.

black_mask_13

Emui Expert
Destek Ekibi
Cihaz
P20 Lite
Evet ikisinde sonuç vermedi. Daha önce başka bir c461 kodlu bir telefonda başıma geldi. Orijinal derleme kodu olan romu yükleyince düzeldi. Bunda da c431 9.1.0.208 sürümü ve ya bir üstü ve ya altı lazım. 8 sürümü kabul etmiyor.
c4321 9 sürümü stock rom elimde yok haleptech üyeliği olan biri olsaydı yardımcı olabilirdi
Jackinlove hocamızında dediği gibi fırmware fınder üzerinden c431 9 sürümü stock rom ındırebilirsiniz ama bildiğim kadarıyla o dosyalar update.app olarak ınıyor ve yükleme işlemi dload yönemıyle ile olmuyor fıırmware fınder ile yazılım yüklemediğim için o konuda biligim yok

Son düzenleme: