Soru Mate 20 lite güncelleme

yergun02

Paylaşımcı üye
Cihaz
Mate 20 Lite
Şarj konusunda şimdiye kadar kullandığım en iyi cihaz diyebilrim galaxy s9 plus 1gün yetmiyordu 5000 tl para vermiştim bununla takas ettim bu çok mu iyi hayır ama şarj çk iyi şimdiye sorun yaşamadım inşallah sizin yaşadığınızı bizlerde yaşamayız.

Punch

Paylaşımcı üye
Huawei Üyesi
Cihaz
Mate 20 Lite
Şarj konusunda şimdiye kadar kullandığım en iyi cihaz diyebilrim galaxy s9 plus 1gün yetmiyordu 5000 tl para vermiştim bununla takas ettim bu çok mu iyi hayır ama şarj çk iyi şimdiye sorun yaşamadım inşallah sizin yaşadığınızı bizlerde yaşamayız.
Cihaz İlk 1 ay çok mükemmel lakin sonralarda aşırı derecede şarj düşüşü yaşamaya başladım çok tuaf

yergun02

Paylaşımcı üye
Cihaz
Mate 20 Lite
hımmmm valla ne yalan söylim beni korkuttun benim henüz 20 günlük cihaz desene bizde aynı sorunla karşı karşıya kalabiliriz. bkeleyelim öyle bişey olursa ucuz pahalı demeden elden çıkartırım.

Punch

Paylaşımcı üye
Huawei Üyesi
Cihaz
Mate 20 Lite
Bende hiç öyle olmadı. 5 aydır kullanıyorum. Hala 8-9 saatten aşağı ekran süresi almıyorum.
Ben kullanıma bağlı sarj durumundan bahsediyorum ilk aldığımda kullandığım uygulamalara halen devam ediyorum sarj değerleri çok farklı umarım emui 9 ile bu sorunları düzeltirler ve ayrıca üst panelin inerken kasma sorunlarıda çıkmaya başladı hard reset atmak istemem o kadar uygulamayı tekrar kuramam :(

Punch

Paylaşımcı üye
Huawei Üyesi
Cihaz
Mate 20 Lite
hımmmm valla ne yalan söylim beni korkuttun benim henüz 20 günlük cihaz desene bizde aynı sorunla karşı karşıya kalabiliriz. bkeleyelim öyle bişey olursa ucuz pahalı demeden elden çıkartırım.
Ben kullanıma bağlı sarj durumundan bahsediyorum ilk aldığımda kullandığım uygulamalara halen devam ediyorum sarj değerleri çok farklı umarım emui 9 ile bu sorunları düzeltirler ve ayrıca üst panelin inerken kasma sorunlarıda çıkmaya başladı hard reset atmak istemem o kadar uygulamayı tekrar kuramam :(

AlperDeniz

Yeni Üye
Cihaz
Mate 20 Lite
Valla ben de aynı uygulamaları kullanıyorum. Ama değişen bir pil performansım hala yok. Olursa zaten garantiye gönderin yeni pil takılır.

yergun02

Paylaşımcı üye
Cihaz
Mate 20 Lite
ama anlatıklarınıza bakılırsa gerekli gereksiz mi bir yığın uygulama fazla baskı kurmak arka olanda çalışan uygulamalar vs. vs bunlar telefonun kasmasına akıcı özelliğini yitirir halilyle neyse ben size akıl vermiş gib olmayayımda sadece fikir alışverişi sonuçta telefonunda kendine göre bir hafızası kapasitesi hatta var ben işime yarmayan telefonun kendi uygulamalarını bile kaldırırım ilgi mi çekmeyen ne varsa telefonda silerim daha seri akıcı oluyor.

Son düzenleme: