Soru p 20 lite durum cubugu içerik saklı

exbatex25

Yeni Üye
Cihaz
P20 Lite
merhaba arkadaşlar 9.1. güncellemesi geldi güncellemeyi yaptım ancak en cok kullandıgım özellik mesela bildirim geldiğinde parmak izi sensörünü asagı kaydırınca kimin ne yazdıgını görebiliyordum ama suan asagı kaydırınca bir bildirim diyor ve kimin ne yazdıgını yada bildirimin ne oldugunu görmek isteiğim zaman içine girmek gerekiyor.bunu durum cubugunda nasıl eski hale getirebilirim yani direk asagı çekince kimin ne oldugu belli olsun istiyorum.desteğinizi rica ederim.

esaddase123

Yeni Üye
Cihaz
P20 Lite
Merhaba, benimde sorun oldu neden olduğunu biliyorum. Sen parmak izi uygulama kilidi koyduğun için telefon parmak izli uygulamaları korumaya yönelik hareket yapıyor ama bu sorunun nasıl hallolacağını henüz bulamadım eğer bulursam aydınlatacağım.

esaddase123

Yeni Üye
Cihaz
P20 Lite
merhaba arkadaşlar 9.1. güncellemesi geldi güncellemeyi yaptım ancak en cok kullandıgım özellik mesela bildirim geldiğinde parmak izi sensörünü asagı kaydırınca kimin ne yazdıgını görebiliyordum ama suan asagı kaydırınca bir bildirim diyor ve kimin ne yazdıgını yada bildirimin ne oldugunu görmek isteiğim zaman içine girmek gerekiyor.bunu durum cubugunda nasıl eski hale getirebilirim yani direk asagı çekince kimin ne oldugu belli olsun istiyorum.desteğinizi rica ederim.
Size cevap olarak yazdım yukarıdakini.

themeret

Huawei üyesi
Huawei Üyesi
Cihaz
P20 Lite
Ayarlar / Güvenlik ve gizlilik / Parmak izi kimliği menüsünde aşağıda "kaydırma hareketi" altındaki (Bildirim panelini göster) aktif etmeniz gerekir