Soru P20 Lite 8.0.0.156 güncellemesi ne zaman gelecek ?

Byseus

HuaweiTeam
Huawei Üyesi
Cihaz
P20 Lite
Sizin söz etiğiniz güncelleme emui 9 güncelemesi ve henüz üst modeleri olan p20 ve p20 pro emui 9 güncellemesi almadı p20 lite alması mümkün değil bu arada sürüm güncellemesi alacaksa android 9 güncellemesi alır aynı şeyi emui 9 için söyleyemiycem bu arada güncelleme olmadanda bahsetiğiniz görev çubuğunu uygulamak mümkün play store üzerinden iphone x home bar free uygulamasını indirin.

Bahsettiğiniz iphone x home bar ile yapılmaya çalışılmış sadece ancak pratikte kullanışlı değil gezinti çubuğu tamamen kapatılamamakta gizlersekte bar a dokunuş ya da sağ sol hareketlerinde gizli olan sanal tuşlar çıkmakta anlayacağın kolaylaştıracağına zorlaştırmak.. Ayrıca benim beklentim bar çubuğundan ziyade emui 9 ve android 9 ile gelen kaydırarak yönlendirme ocak şubat ayı bakalım belki bir haber gelir. Ancak lite model bir daha mı asla...

Parst

Katılımcı Üye
Huawei Üyesi
Cihaz
P30 Lite
Güncellemelerinizi kolayca yapabileceğiniz ve hangi güncellemelerin cihazınıza geldiğini görebileceğiniz uygulama hakkında ki bilgileri yeni konu altında anlatmaya çalıştım faydalı olabilecek uygulama göz atmanızı tavsiye ederim.