Yardım P20 LİTE KARŞILASMADIĞIM PROBLEM YARDIM

ulassa

Yeni Üye
Cihaz
P20 Lite
Merhaba,

Arkadaşlar P20 Lite telefonuna Hard reset,Safe Mode başlatmama ragmen sorun düzeltmedi sanki Ekran aod acıkmış gibi neyaparsam yapayım telefonu yeniden baslatsam fotograftaki gibi kalıyor ekran dan olacak olsa ses acma ve on off buttonlarına bastığımda recovery kısmı gelmemesi lazım ama oda geliyor yardımlarınızı rica ederim

Tesekkürler

black_mask_13

Emui Expert
Destek Ekibi
Cihaz
P20 Lite
İlk defa denk geldim peki erecovery modda download latest version and erecovery ile wifi ağına bağlanmayi denediniz mi sorun yazılımsal mi donanımsal mi onu öğrenmek lazim

black_mask_13

Emui Expert
Destek Ekibi
Cihaz
P20 Lite
O zaman cihazı kapatın 10 Saniye bekleyin ses kısma tuşuna basili tutarak şarja takın erecovery mod gelecektir sonra ilk yazdigimi uygulayin

ulassa

Yeni Üye
Cihaz
P20 Lite
O zaman cihazı kapatın 10 Saniye bekleyin ses kısma tuşuna basili tutarak şarja takın erecovery mod gelecektir sonra ilk yazdigimi uygulayin

Hocam kapatma tusuna basıyorum ama cihaz kendini yeniden baslatıyor ses kısma + kapatma tusuna birlikte basıyorum farklı bir tepki almıyorum

black_mask_13

Emui Expert
Destek Ekibi
Cihaz
P20 Lite
Yazilimida indirmiyor SD kartla yazılım denenebilir bunun için cihazın derleme numarası ve tamamen kapalı olması lazim restart yapmaması lazim

black_mask_13

Emui Expert
Destek Ekibi
Cihaz
P20 Lite
Dediğim gibi SD karttan yazılım yüklenebilirdi ama cihaz tamamen kapanması lazım olmadi fastboot modda alınabilirse cihaz ordanda yazılım denebilir

black_mask_13

Emui Expert
Destek Ekibi
Cihaz
P20 Lite
Cihazı erecovery moda almamissiniz 3 tuşa aynı anda bastığınız zaman cihaz yükleme moduna geçer ve SD kartınızda uygun yazılım varsa yükleme yapar