Yardım p20Lite e-recovery moddan çıkmıyor

Muhammed.

Yeni Üye
Cihaz
P20 Lite
Evet benimde sorunum tam olarak arkadaşınki gibi. Bende de şarj harici e recovery moduna girmiyor daha doğrusu hiç açılmıyor lütfen bi çözüm önerin. Muşteri temsilcisi teknik servise gönderilmesini diyor ama o kadar sürem yok
biraz daha detaylı bilgi vermenız lazım cihaz sarj harici acılmıyormu sarja takınca erecovery modamı giriyor cihaza nasıl bir işlem yapılmış yazaılımsal bir sıkıntıda olabilir donanımsalda ama işi ilginci şarj harici cihazın kapanması
Evet benimde sorunum tam olarak arkadaşınki gibi. Bende de şarj harici e recovery moduna girmiyor daha doğrusu hiç açılmıyor lütfen bi çözüm önerin. Muşteri temsilcisi teknik servise gönderilmesini diyor ama o kadar sürem yok

black_mask_13

Emui Expert
Destek Ekibi
Cihaz
P20 Lite

Arkadaş cihazı düşürmüştü büyük ihtimalle donanımsal bir sorundu sizin cihaz nasıl bu hale geldi birde derleme numarasını biliyormusunuz

yasinbilecenn

Yeni Üye
Cihaz
P20 Lite
aynı sorun bende de mevcut telefon huawei yazısında kalıyor sürekli reset atıyor kendıne yazılımla falan da uğraşmadım hic düsme vs de söz konusu değil

Muhammed.

Yeni Üye
Cihaz
P20 Lite
Arkadaş cihazı düşürmüştü büyük ihtimalle donanımsal bir sorundu sizin cihaz nasıl bu hale geldi birde derleme numarasını biliyormusunuz
Evet bende düşürdüm daha sonra sadece şarja takılı iken erecovery moda giriyor kendi kendine ama ne hard reset ne de başka birşey olmuyor yaptıktan sonra yine aynı ekrana geri geliyor

yasinbilecenn

Yeni Üye
Cihaz
P20 Lite
cihaz huawei yazısında resetlenip duruyor daha sonra kendiliğinden e recovery mod da kalıyo bazen de normal acılıyo ben hard reset yaptım ama yine aynı yazılımsal sorun ama çözemiyorum

black_mask_13

Emui Expert
Destek Ekibi
Cihaz
P20 Lite
telefon acılmıyor ama huaweı suiteden stock rom atmıştım olmadı yapabilecek biri varmı
Eğer uygun yazilimi yuklemisseniz ve değişen bir şey yoksa o zaman cep telefonu tamiri yapılan bir yere götürmeniz lazim sorunun esas kaynağını öğrenmek ve ona göre müdahale edilmesi lazım belki sorun donanımsaldir o zamanda cihazın sökülmesi lazım

suleymanyts

Yeni Üye
Cihaz
P20 Lite
selamlar aynı sorunu ben de yaşamıştım defalarca denemeden sonra package install failed yazısı vermeden güncellemeyi indirdim.belli bir süre sonunda güncelleme indi hatta app ler hazırlanıyor yazısı bile çıktı fakat şu an da an itibariyle telefon durmadan kendini yeniden başlatıp duruyor. recovery menüsüne giremiyorum. biraz zaman sonrada install failed yazısı çıktı ve hala kendini yeniden başlatmaya devam ediyor. çözüm ya da önerileriniz nelerdir.

black_mask_13

Emui Expert
Destek Ekibi
Cihaz
P20 Lite
selamlar aynı sorunu ben de yaşamıştım defalarca denemeden sonra package install failed yazısı vermeden güncellemeyi indirdim.belli bir süre sonunda güncelleme indi hatta app ler hazırlanıyor yazısı bile çıktı fakat şu an da an itibariyle telefon durmadan kendini yeniden başlatıp duruyor. recovery menüsüne giremiyorum. biraz zaman sonrada install failed yazısı çıktı ve hala kendini yeniden başlatmaya devam ediyor. çözüm ya da önerileriniz nelerdir.
Cihazın derleme numarası nedir hangi yöntemle yazılım yükleme işlemi denediniz birde cihaz nasıl bu hale geldi sorun yazılımsal mi donanımsal öğrenmek lazım

aymet

Yeni Üye
Cihaz
P20 Lite
Cihazın derleme numarası nedir hangi yöntemle yazılım yükleme işlemi denediniz birde cihaz nasıl bu hale geldi sorun yazılımsal mi donanımsal öğrenmek lazım
Ustam cihaz erecovery modda açılıyor sürekli chimera ile aldığım info ektedir bir kaç dosya denedim düzelmedi önerebileceğiniz bir dosya var mıdır ?
Kod:
Chimera Mobile Phone Utility version: 27.73.1605 @ 2021-03-08
Printing phone history

Get Info
6.03.2021
11:36

Gathering information...
Device Model: ANE-LX1
Current software version: ANE-LX1 8.0.0.143(C432)
FB ID: 89U7N19212001581
Hardware version: Ver2.3
Boot info: locked
Image check: secure image verify fail
Android version: 9
System version: ANE-LX1 9.1.0.132(C432E5R1P7)
Battery state: 4313mv
Key version: huawei_key_v1
Root info: SAFE
Rescue version: rescue0.6
Phone info: (bootloader) main version do not exist in oeminfo!
VendorCountry: hw/eu
Finished at local time: [03.08.21 09:21:27]
WorkID: 127257233

black_mask_13

Emui Expert
Destek Ekibi
Cihaz
P20 Lite
Ustam cihaz erecovery modda açılıyor sürekli chimera ile aldığım info ektedir bir kaç dosya denedim düzelmedi önerebileceğiniz bir dosya var mıdır ?
Kod:
Chimera Mobile Phone Utility version: 27.73.1605 @ 2021-03-08
Printing phone history

Get Info
6.03.2021
11:36

Gathering information...
Device Model: ANE-LX1
Current software version: ANE-LX1 8.0.0.143(C432)
FB ID: 89U7N19212001581
Hardware version: Ver2.3
Boot info: locked
Image check: secure image verify fail
Android version: 9
System version: ANE-LX1 9.1.0.132(C432E5R1P7)
Battery state: 4313mv
Key version: huawei_key_v1
Root info: SAFE
Rescue version: rescue0.6
Phone info: (bootloader) main version do not exist in oeminfo!
VendorCountry: hw/eu
Finished at local time: [03.08.21 09:21:27]
WorkID: 127257233
Bölge kodu Avrupa gözüküyor yazılım yüklediniz mi yazilim alıyormu cihaz

aymet

Yeni Üye
Cihaz
P20 Lite
Bölge kodu Avrupa gözüküyor yazılım yüklediniz mi yazilim alıyormu cihaz
yazılım alıyor fakat aynı e-recovery olarak acılıyor ya ben yanlış dosya yüklüyorum yada cihazın yazılımsal degıl teknık bır sorunu var sizden ricam elinizde hali hazırda varsa bi rom linki atar mısınız

black_mask_13

Emui Expert
Destek Ekibi
Cihaz
P20 Lite
yazılım alıyor fakat aynı e-recovery olarak acılıyor ya ben yanlış dosya yüklüyorum yada cihazın yazılımsal degıl teknık bır sorunu var sizden ricam elinizde hali hazırda varsa bi rom linki atar mısınız
Eğer cihaz yazılımı sorunsuz bir şekilde yukluyor ama açılmıyorsa büyük ihtimalle donanımsaldir derleme numarasini biliyorsanız cihazin rom konusunda yardımcı olabilirim