Yardım P30 EMUI 10 Güncelleme yardım.

bantkaydi

Yeni Üye
Cihaz
P30
Merhaba,

Çalıştığım yer tarafından Hauwei P30 cihaz verilidi fakat biraz araştırdığımda ota üzerinde güncelleme almayacağını öğrendim. Bu cihaza Emui 10 nasıl yüklerim.
Bu telefona aynı zamanda play storede ki bazı uygulamalar yüklenmiyor. Örneğin Netflix için play storede ''bu uygulama cihazınızla artık uyumlu değil. Daha fazla bilgi için geliştiricilerle iletişim kurun.'' yazıyor. Ama apk olarak eski bir sürüm yüklediğimde Netflixi açabildim.
Son olarak Huawei Bulut u da kullanamıyorum. Cihazda huawei bulut bölümü yok. Hesap falan girilnmiyor.

Cihazın sürümü: 9.1.0.260 (c900)

Yardımcı olur musunuz?

Son düzenleme:

black_mask_13

Emui Expert
Destek Ekibi
Cihaz
P20 Lite
Merhaba,

Çalıştığım yer tarafından Hauwei P30 cihaz verilidi fakat biraz araştırdığımda ota üzerinde güncelleme almayacağını öğrendim. Bu cihaza Emui 10 nasıl yüklerim.
Cihazın sürümü: 9.1.0.260 (c900)

Yardımcı olur musunuz?
Erecovery modu deniyebilirsiniz sonuç başarısız olursa hisuite üzerinden deniyebilirsiniz

drjacob

Usta Üye
Huawei Üyesi
Cihaz
Mate 20 Lite
HuSite ile dene , BETA apk'sını kur oradan bak ve destek uygulamasının son sürüm apk'sını bulup yükle , her gün 2-3 defa kontrol et bana öyle gelmişti.

black_mask_13

Emui Expert
Destek Ekibi
Cihaz
P20 Lite
onu deneyen arkadaşımın telefonu siyah ekran verdi korkuyorum denemeye.
Dediğim gibi SD kart dload yöntemiyle pek önermiyorum cihaz brick olabilir erecovery modda kalabilir daha önce çok yükledim herhangi bir sorun yaşamadım ama yaşayanlar var p20 lite için denedim ama

Son düzenleme: