Rom P9 Lite 2017 Güncelleme Görmüyor

tribalninja

Yeni Üye
Cihaz
P9 Lite
PRA-LX1 C464 bölge kodlu bir cihaz kullanıyorum. Daha öncesinde Android 8 güncellemesini yapıp hafıza sıkıntısı yüzünden downgrade yaptım. Şuan B178 Emui 5.0.2 kurulu. Tekrar güncellemek istediğimde HOTA güncellemesini bir türlü yakalayamadım. Ayarlardan sistem güncellemesini, eRecovery üzerinden güncellemeyi, Huawei Destek (HiCare) üzerinden güncellemeyi denedim son sürüm olduğunu söylüyor. Stock rom indiremiyorum sunuculardan kaldırılmış sanırım. 8.0.0.367 sürümünün stock romunu başka kaynaktan buldum fakat
MF-PV sürümü olmadığı için olsa gerek sd kartla dload şeklinde güncellemeye çalışınca %5'te hata alıyorum. Yardımcı olabileceklere şimdiden teşekkürler.

black_mask_13

Emui Expert
Destek Ekibi
Cihaz
P20 Lite
PRA-LX1 C464 bölge kodlu bir cihaz kullanıyorum. Daha öncesinde Android 8 güncellemesini yapıp hafıza sıkıntısı yüzünden downgrade yaptım. Şuan B178 Emui 5.0.2 kurulu. Tekrar güncellemek istediğimde HOTA güncellemesini bir türlü yakalayamadım. Ayarlardan sistem güncellemesini, eRecovery üzerinden güncellemeyi, Huawei Destek (HiCare) üzerinden güncellemeyi denedim son sürüm olduğunu söylüyor. Stock rom indiremiyorum sunuculardan kaldırılmış sanırım. 8.0.0.367 sürümünün stock romunu başka kaynaktan buldum fakat
MF-PV sürümü olmadığı için olsa gerek sd kartla dload şeklinde güncellemeye çalışınca %5'te hata alıyorum. Yardımcı olabileceklere şimdiden teşekkürler.
Onun bir çözümü var size videolu anlatımını atacağım büyük ihtimalle işe yarayacaktır

tribalninja

Yeni Üye
Cihaz
P9 Lite
Hocam nedir durum, bahsettiğiniz videoyu bulabildiniz mi? Araştırmaya devam ediyorum fakat bölge global olmadığı için point version yazılımı c464 olarak bulamıyorum. OTA'ya bel bağlamak da pek mantıklı gelmiyor açıkçası. Sürüm düşürürken de manuel güncelleme yaptım sd kart ile, hata da almadım ve derleme numarasında falan da sorun görünmüyor. Neden hiçbir yoldan güncelleme görmüyor anlamadım.

Werewolf

Yeni Üye
Cihaz
P9 Lite
Hocam benimde aynı problem video yu banada gönderirminiz ve yüklemede dikkat etmem gereken nelerdir? Teşekkürler

Tugrulp30

Yeni Üye
Cihaz
P30
Bununla ilgili xda da bir konu bulmuştum istediğin sürümü düşürmek yada yükseltmek için Manuel yükleme yapabiliyordun orada bir araştırma yapabilirsin