Diğer şimdilik iyi :)

hahuhi

Yeni Üye
Cihaz
P Smart 2019
Selam..
P smart 2019 ile Huawei'ya bulaştım.
Arayüzünüze alışmaya, çözmeye çalışırken size rasladım.
Biraz bakınıp ipucu felan çalayım.
İyi forumlar.

Parst

Katılımcı Üye
Huawei Üyesi
Cihaz
P30 Lite
Selam..
İyi forumlar.
Merhaba

Huawei fun foruma ve huawei ailesine hoş geldiniz sizde bize p smart 2019 ile ilgili tecrübelerinizi aktarırsanız seviniriz.

Yusuf5621

Yeni Üye
Cihaz
P Smart 2019
Bugün itibariyle Huaweı P Smart 2019 POT-LX1 64 GB modelini 1700 TL ye aldım. Kullanmaya alışmam biraz zaman alacak gibi. Ben de araştırdım. İpucular için uygun bir site olarak size katıldım. Herkese iyi çalışmalar.

Yusuf5621

Yeni Üye
Cihaz
P Smart 2019
Çok teşekkür ederim arkadaşlar. Bir sorum var sizlere. YouTube videolarını izlerken ekrana dokunduğumuz zaman durdur ve ileri-geri sarma butonları çıkıyor ya, tekrar dokunduğunda kayboluyor. Benim telde öyle olmuyor. Screenshoot da atıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

m8l8th

Paylaşımcı üye
Destek Ekibi
Huawei Üyesi
Cihaz
Mate 20 Lite
Selam..
İyi forumlar.
hoşgeldin dostum, tecrübelerini aktarırsan, memnun oluruz

Yusuf5621

Yeni Üye
Cihaz
P Smart 2019
jg76zL.jpg

YouTube videolarını izlerken ekrana dokunduğumuz zaman durdur ve ileri-geri sarma butonları çıkıyor ya, tekrar dokunduğunda kayboluyor. Benim telde öyle olmuyor. Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Yusuf5621

Yeni Üye
Cihaz
P Smart 2019
İşte sorunum bu. Herhalde YouTube sürümü ile ilgilidir diye düşündüm ama güncellememe rağmen aynı sorun devam etti. Fotodaki sağ alt köşedeki çarpı işaretine basmadan durdur-oynat butonları gitmiyor.

wQtaSq.jpg