Yardım Yardım lütfen

sea_demon

Huawei üyesi
Cihaz
P20 Lite
Merhaba ımeı repaır sonucu telefonum P20lite ane-lx1 8.0.0.046 (0cxb) oldu hı suıte ve recovery modla guncelleme alamıyorum yardım edin lutfen...

Huawei

Yeniden Huawei
Yönetici
Kurucu
Cihaz
P20 Pro
Merhaba ımeı repaır sonucu telefonum P20lite ane-lx1 8.0.0.046 (0cxb) oldu hı suıte ve recovery modla guncelleme alamıyorum yardım edin lutfen...
1. telefonu kapat 2.kapalı durumda şarja tak ve hemen ses acma ve güç tuşuna aynı anda basılı tut ve ekran gelene kadar bekle 3.erecovery modu göreceksın wi-fi ağına bağlan diyorsun telefon orjinal ve son sürümü bulup yüklüyor kendiğinden acılıyor siz hiç karışmayın bu işlem wi-fi ağınızın hızına bağlı olarak bir zaman alabilir not:telefonunuzun derleme sürümü değişmiş bu şekilde hiç bir şekilde güncelleme alamazsınız şu an telefonfa bir cok eksik dosyalarım v.s gibi ama dediğim işlemi aynen uygularsanız orjinal derleme numarısına döner ve düzenli olarak güncelleme alabilirsiniz

bu işlemi yaparsanız. orjinal romu yuklersiniz.

sea_demon

Huawei üyesi
Cihaz
P20 Lite
1. telefonu kapat 2.kapalı durumda şarja tak ve hemen ses acma ve güç tuşuna aynı anda basılı tut ve ekran gelene kadar bekle 3.erecovery modu göreceksın wi-fi ağına bağlan diyorsun telefon orjinal ve son sürümü bulup yüklüyor kendiğinden acılıyor siz hiç karışmayın bu işlem wi-fi ağınızın hızına bağlı olarak bir zaman alabilir not:telefonunuzun derleme sürümü değişmiş bu şekilde hiç bir şekilde güncelleme alamazsınız şu an telefonfa bir cok eksik dosyalarım v.s gibi ama dediğim işlemi aynen uygularsanız orjinal derleme numarısına döner ve düzenli olarak güncelleme alabilirsiniz

Tesekkur ederim fakat 10 kez ust uste denememe ragmen faıled hatası alıyorum foto paylasacagım ama yukleyemedım :)

Ahmet2677

Huawei Fan
Destek Ekibi
Huawei Üyesi
Cihaz
P20 Lite

Ustad erecoveryde veriler siliniyor mu yoksa ota gibi mi hiç denemedimde orada görünüyor ota boş şuan :)

Abdullah4772

Yeni Üye
Cihaz
P20 Lite

Usta benim tele de güncelleme gelmiyor huwai P20 lite Ane lx2

sea_demon

Huawei üyesi
Cihaz
P20 Lite
Gunlerdır buraya yazıyorum su sorun var bu sorun var maalesef herkes seyırcı :) yabancı sıtelerden falan baktım suan 8.0.0.180 c432 yaptım ve 9 guncellemesı geldı ama suan beklıyorum cunkı 8 de puil performansı daha ıyı gibi

sea_demon

Huawei üyesi
Cihaz
P20 Lite
Telefonu suan P20lite ane-lx1 8.0.0.046 (0cxb) bu sekılde olan ve esdıken lx1 c432 ve c185 olan varsa ozelden yazsınlar

Ahmet2677

Huawei Fan
Destek Ekibi
Huawei Üyesi
Cihaz
P20 Lite
Gunlerdır buraya yazıyorum su sorun var bu sorun var maalesef herkes seyırcı :) yabancı sıtelerden falan baktım suan 8.0.0.180 c432 yaptım ve 9 guncellemesı geldı ama suan beklıyorum cunkı 8 de puil performansı daha ıyı gibi
Avrupa teli ise c432 olacak 432 dede belli sürümler var tek tek denesen olurdu olmuş zaten ;)