ACİL YARDIM ÇOK ACİL

askaban5234

Yeni Üye
Cihaz
P20 Lite
1. telefonu kapat 2.kapalı durumda şarja tak ve hemen ses acma ve güç tuşuna aynı anda basılı tut ve ekran gelene kadar bekle 3.erecovery modu göreceksın (download latest versıon and recover mod yazar) tıkla wi-fi ağına bağlan diyorsun telefon orjinal ve son sürümü bulup yüklüyor kendiğinden acılıyor siz hiç karışmayın bu işlem wi-fi ağınızın hızına bağlı olarak bir zaman alabilir bunu deneyın erecovery bu işe yarayacağını sanmıyorum özelden size attığım dosyayla olumlu sonuç alanlar olmuştu
bende herhangi bir şekilde hisuite bağlanmadı bur arada teknik destekte hayatımda gördüğüm en berbat destek ordan yardım almayı düşünen arkadaşlar hiç boşuna uğraşmayın

black_mask_13

Emui Expert
Destek Ekibi
Cihaz
P20 Lite
bende herhangi bir şekilde hisuite bağlanmadı bur arada teknik destekte hayatımda gördüğüm en berbat destek ordan yardım almayı düşünen arkadaşlar hiç boşuna uğraşmayın
Size verdiğim dosyadaki hisuite eski sürüm özellikle o sürüm olması lazım eğer telefonunuzda hisuite programı kuruluysa onu kaldırın eski surumle uyumlu hisuite telefonunuza yeniden yüklenecek bağlantı hatası ondan olabilir