Soru Always On Display

KEMSA

Katılımcı Üye
Huawei Üyesi
Cihaz
Mate 20 Lite
Merhaba arkadaşlar ,
Huawei nin bazı modellerinde always on display var bu uygulama yı huawei nin orjinal apk sı olarak mate 20 lite a uygulayabilir miyiz ?, google store de bu gibi uygulamalar var ama bunlar diğer markalar için ; Birde Huawei nin çift tık uygulaması bu iki uygulamanın apk larını Huawei nin kendi orjinal yazılımı olarak mate 20 lite a uygulamak mümkün mü bilgisi olan varsa yardımlarınızı rica ediyorum.
Saygılarımla
KEMSA

KEMSA

Katılımcı Üye
Huawei Üyesi
Cihaz
Mate 20 Lite
Merhaba değerli site yöneticileri,
Alıntı yaptığım sorumu yazıp foruma göndermek isterken sistem bana ''örnek yok'' diye bir mesaj verdi sol üst köşede örnek sekmesini buldum ve soru metni ni foruma gönderdim , ancak yukarıda sol üst köşede örnek yerine ''Önek'' yazıyordu dikkatimi çekti bilgi vermek istedim.
Saygılarımla
KEMSA
Lvylaz.png

Son düzenleme:

Ahmet2677

Huawei Fan
Destek Ekibi
Huawei Üyesi
Cihaz
P20 Lite
Merhaba değerli site yöneticileri,
Alıntı yaptığım sorumu yazıp foruma göndermek isterken sistem bana ''örnek yok'' diye bir mesaj verdi sol üst köşede örnek sekmesini buldum ve soru metni ni foruma gönderdim , ancak yukarıda sol üst köşede örnek yerine ''Önek'' yazıyordu dikkatimi çekti bilgi vermek istedim.
Saygılarımla
KEMSA
Lvylaz.png
Tıkla orayı birini seç durumuna göre

KEMSA

Katılımcı Üye
Huawei Üyesi
Cihaz
Mate 20 Lite
Selam ,ben işimi hallettim imla hatasını belirtmek istedim!!

hsaglam84

Katılımcı Üye
Huawei Üyesi
Cihaz
Mate 20 Lite
Merhaba arkadaşlar ,
Huawei nin bazı modellerinde always on display var bu uygulama yı huawei nin orjinal apk sı olarak mate 20 lite a uygulayabilir miyiz ?, google store de bu gibi uygulamalar var ama bunlar diğer markalar için ; Birde Huawei nin çift tık uygulaması bu iki uygulamanın apk larını Huawei nin kendi orjinal yazılımı olarak mate 20 lite a uygulamak mümkün mü bilgisi olan varsa yardımlarınızı rica ediyorum.
Saygılarımla
KEMSA
Maalesef AOD yok mate 20 lite'da oda kullanılan ekran farkı.