Batarya süresi

byrak3458

Yeni Üye
Cihaz
Mate 10 Pro
İyi günler. Son güncellemeyle birlikte telefonumun kullanım süresi neredeyse yarı yarıya düştü. Önceden telefonumun süresi 18-24 saat arası iken şimdi 10-8 saat arasına düştü. Neden batarya sürem düştü. Telefonum 1 seneyi daha yeni doldurdu bataryasından kaynaklandığını düşünmüyorum. Nedenini söyler misiniz?

Ahmet2677

Huawei Fan
Destek Ekibi
Huawei Üyesi
Cihaz
P20 Lite
İyi günler. Son güncellemeyle birlikte telefonumun kullanım süresi neredeyse yarı yarıya düştü. Önceden telefonumun süresi 18-24 saat arası iken şimdi 10-8 saat arasına düştü. Neden batarya sürem düştü. Telefonum 1 seneyi daha yeni doldurdu bataryasından kaynaklandığını düşünmüyorum. Nedenini söyler misiniz?
Katılıyorum canavar gibiydi güncelleme ile taklaya geldik 12 saatler hikaye oldu huawei yaptı yine yapacağını

Huawei

Yeniden Huawei
Yönetici
Kurucu
Cihaz
P20 Pro
Yeni Güncellemeyle düzeltirler bu sorunu