Yardım Ekranda sarı lekelenme

Çetin

Huawei üyesi
Huawei Üyesi
Cihaz
Mate 20 Lite
Arkadaşlar merhabalar
Telefonda resimde de görünecek şekilde ekranda renklenme var daha önce başına gelen oldu mu ve ne yapmam lazim ...

sarisin35

Katılımcı Üye
Huawei Üyesi
Cihaz
P20 Lite
2 gün önce ekranın sol köşede çıktı servise verdim 3 4 saatte aldım tertemiz

Çetin

Huawei üyesi
Huawei Üyesi
Cihaz
Mate 20 Lite
2 gün önce ekranın sol köşede çıktı servise verdim 3 4 saatte aldım tertemiz
Ben telefonu alalı 1,5 ay oldu ve benden kaynaklanmayan bir hata nedeniyle telefonun parçalarının değişmesini istemiyorum bu ayıplı mal kavramina girer düşüncesindeyim, servis nerde acaba adres bilgisi verebilirmisiniz

m8l8th

Paylaşımcı üye
Destek Ekibi
Huawei Üyesi
Cihaz
Mate 20 Lite
Ben telefonu alalı 1,5 ay oldu ve benden kaynaklanmayan bir hata nedeniyle telefonun parçalarının değişmesini istemiyorum bu ayıplı mal kavramina girer düşüncesindeyim, servis nerde acaba adres bilgisi verebilirmisiniz
arkadasim tekrar selam. gorseldeki renkler bir hata veya kusur değil.

m8l8th

Paylaşımcı üye
Destek Ekibi
Huawei Üyesi
Cihaz
Mate 20 Lite
36kDkM.jpg

slckgms

Huawei üyesi
Cihaz
Mate 20 Lite
Arkadaşlar merhabalar
Telefonda resimde de görünecek şekilde ekranda renklenme var daha önce başına gelen oldu mu ve ne yapmam lazim ...

dostum dert etmeni gerektirecek bir durum değil. Arkaplanın saydamlığından kaynaklı birşey bu. Eğer ki ekranında bir sorun olmuş olsaydı bu lekeler screenshot da gözükmezdi sadece sen görebilirdin.

Sana şöyle bir tavsiye verebilirim ama ekran ayarlarından renk modunu canlı kullanmak yerine standart kullan düzelebilir.