Google Service ve Google Play Yükledim

ozi2000

Huawei üyesi
Huawei Üyesi
Cihaz
P30 Pro
evet şans ,her yönden güzel bir ülke , manuel olarak indirme şansımız var mı ? ( imei numarasına göre mi güncelleme alıyor )

kanguncesi

Yeni Üye
Cihaz
P30 Pro
merhaba arkadaşlar P40 Pro almak üzereyim bu işlemleri sorunsuz yaptığımızda cihaz standart eski tip kusursuz hale geliyor doğrumuyum ? Mesela Garanti bankasının uygulamasında QR kod özelliği vs çalışmıyor konum felan bunlar düzeliyormu ?

ozi2000

Huawei üyesi
Huawei Üyesi
Cihaz
P30 Pro
Garanti uygulaması içinden QR kod özelliğini aktif etmeniz lazım ,ayrıca telefonun GPS i açık olmalı ve siz uygulamalardan Garantiyi bulup izin vermelisiniz ,telefon mükemmel ,ben başta tereddüt ediyordum ama şimdi sıfır tereddüüt ,ayrıca yeni güncellemeler ile muhteşem oldu.

kanguncesi

Yeni Üye
Cihaz
P30 Pro
Garanti uygulaması içinden QR kod özelliğini aktif etmeniz lazım ,ayrıca telefonun GPS i açık olmalı ve siz uygulamalardan Garantiyi bulup izin vermelisiniz ,telefon mükemmel ,ben başta tereddüt ediyordum ama şimdi sıfır tereddüüt ,ayrıca yeni güncellemeler ile muhteşem oldu.
Şu yorumu 1 saat önce yapsaydınız p40 pro yu almıştım. Oneplus 8 aldım şuanda kurulumunu yapıyorum düzgün cevap bulamadım her video da nasıl yüklenir vsvs onu anlatmış yükleme sonrasında lisans sorunları uyarılar vs varmı net bilgi toplayamadığım için korktum çok hoşuma gitmesine rağmen cihazı almadım

ozi2000

Huawei üyesi
Huawei Üyesi
Cihaz
P30 Pro
aynı anda hem kablo tv hem çanak anten yayını tek uydu cihazı üzerinden izleyebiliyorum ve kanalları istediğim gibi sıraladım anında geçiş ve sıkıntı yok ,Huawei P40 Pro da aynı bunun gibi şu anda hem HMS hem GMS telefonda aynı anda çalışıyor ,muhteşem.

ozi2000

Huawei üyesi
Huawei Üyesi
Cihaz
P30 Pro
Haklısın arkadaş ama çalışıyoruz ancak müsait olabildik ,hayırlısı artık (ama ben alırken en az 15 gün araştırdım )

ozi2000

Huawei üyesi
Huawei Üyesi
Cihaz
P30 Pro
p40 proda sesli arama gibi özellik var mı ,örneğin Ahmeti ara deyince arıyor mu?

ozi2000

Huawei üyesi
Huawei Üyesi
Cihaz
P30 Pro
Fotoğrafta istemediğiniz kişiyi kaldırın diyor ya ,onu yapmak için önce hareketli fotoğraf çekmek lazım normal fotoğraf çekimi değil,ondan sonra düzenleme yapılabiliyor.

Hacknazi

Yeni Üye
Cihaz
P30 Pro
Kusura bakmayın ama siz yapamadığınız için başkalarını da yanlış yönlendirmeyin. Adım adım yükleme rehberleri var ve bir yerde hata yaparsan olmuyor diye yazdım. Büyük bir ihtimalle siz hata yaptınız ondan olmadı. Buraya ekran görüntülerini koyuyorum ki olmuyor diye başkalarını da yanlış yönlendirmeyin. Ben yapamadım bende olmuyor deyin lütfen...

Umarım şimdi de olmuyor demezsiniz...[/HIDEREPLYTHANKS]
Nasıl yüklemeyi yaptın bir türlü yapamıyorum dosyalar elindeyse yardımcı olabilir misin P40 lite için

ozi2000

Huawei üyesi
Huawei Üyesi
Cihaz
P30 Pro
İnternetde çok miktarda yükleme dosyası ve nasıl yapılacağını anlatan videolar mevcut ,birebir yaptığın halde ilke denemelerde benim gibi başarısız olabilirsin ama elbet bir tane dosya uyumlu oluyor,cihazı formatladıktan sonra anlatılanları yapın ,işlem bittiğinde playstore kullanan uygulamalr için hep uyarı gelebilir ,uyarının hemen yanında ayar var ordan bu uyarıyı bir daha gösterme seçeneğini işaretleyin ,bu kadar.şu an benim telefonda GMS ve HMS olarak çalışmayan uygulama yok eksiksiz hepsi çalışıyor ,whatsapp,Meet,Duo,Youtube vs vs vs

ozi2000

Huawei üyesi
Huawei Üyesi
Cihaz
P30 Pro
GMS yükleme komple değişmiş ,bugün telefona format atınca farkettim önceki yöntemler işe yaramıyor ,yeni yöntem youtubede mevcut ,link vermek yasak değilse paylaşabilim