Soru Hala çözüm bulunamadımı

Kurt79

Katılımcı Üye
Huawei Üyesi
Cihaz
P20 Lite
Hala çözüm bulunamadımı kalibrasyon çözümüne bidaha kimseye huwaei önermiyecem ne ekran dönüyor ne pusula çalısıyor sürümde (düşmüyor hısuite den ) nokıa 5110 kullansam bundan iyi usandım telle uğraşmaktan zaten rahatsız lıgım var

Efe

Huawei Team
Kurucu
CoAdmin
Cihaz
Mate 20 Pro
Hala çözüm bulunamadımı kalibrasyon çözümüne bidaha kimseye huwaei önermiyecem ne ekran dönüyor ne pusula çalısıyor sürümde (düşmüyor hısuite den ) nokıa 5110 kullansam bundan iyi usandım telle uğraşmaktan zaten rahatsız lıgım var
Su anda kesin çözüm yok

black_mask_13

Emui Expert
Destek Ekibi
Cihaz
P20 Lite
maalesef aynı sorun bendede var aylardır devam ediyor ilk aldığımda telefonda hiç bir sıkıntı yoktu belli bir sürede memnun bir şekilde kullandım takı huaweinın yaptığı bir gücellemeyi yapana kadar otomatik döndürme adım ölcer bir cok akıllı özellik devre dışı kaldı şu andada yine güncellemeden kaynaklı videolarda gec acılma sorunu yaşıyorum.Ben 9 güncellemesini yapmamıştım 8 sürümünü kullanıyordum sabah akşam her telefonu elime aldığımda 9 güncellemesi uyarısı veriyordu şimdi güncelleme yok diyor birde bu cıktı bundan 5 yıl önce 450-500 tl ye aldığım general mobıle bile yıllarca sorunsuz kullandım huawei benı hayal kırıklığına uğrattı bundan sonra bırak para verip almayı çöpte bulsam alıp kullanmam o kadar net konuşuyorum

Son düzenleme: