Soru Hard Reset atamıyorum

emdvrc

Huawei üyesi
Huawei Üyesi
Cihaz
P20 Lite
Merhaba öncelikle iyi akşamlar telefonuma Hard reset atamıyorum, fabrika ayarlarına geri dönderemiyorum nasıl çözerim bu sorunu Aklımda 2 adet çözüm var fakat olur mu bilmiyorum
1- eRecovery ile en son sürümü yüklemek

2- Forumda p20 lite için Emui 9 güncellemesi paylaşılmış yarın onu yüklesem bu sorun ortadan kalkar mı teşekkürler

emdvrc

Huawei üyesi
Huawei Üyesi
Cihaz
P20 Lite
QPg2vv.jpg

teodan

Katılımcı Üye
Huawei Üyesi
Cihaz
P20 Lite
Recovery modunda sıfırlamayı deneyin. (Telefonu kapatıp ses açma ve güç tuşuna basılı tutun, o değilse telefon yeniden başlayana kadar güç tuşuna basılı tutun sonra güç tuşunu bırakıp ses kısma ve güç tuşuna basılı tutun.)
Bence brick şansına karşı önce eRecovery ile son sürümü yükleyin. Sonra sorun çözülürse Pie kurun.

emdvrc

Huawei üyesi
Huawei Üyesi
Cihaz
P20 Lite
Recovery modunda sıfırlamayı deneyin. (Telefonu kapatıp ses açma ve güç tuşuna basılı tutun, o değilse telefon yeniden başlayana kadar güç tuşuna basılı tutun sonra güç tuşunu bırakıp ses kısma ve güç tuşuna basılı tutun.)
Bence brick şansına karşı önce eRecovery ile son sürümü yükleyin. Sonra sorun çözülürse Pie kurun.
En son versiyonu indirdim olmadı bu Sıfırlama kapalı iken pie indirsem sıkıntı olmaz demi