Huawei Mate 10 Pro Android Pie Guncellemesi Geldi

Huawei

Yeniden Huawei
Yönetici
Kurucu
Cihaz
P20 Pro
Huawei Mate 10 Pro Android Pie güncellemesi çıktı!
Güncelleme notlarında ” Android 9.0 tabanlı yeni EMUI 9.0, orijinal Android tarzını basit ve doğal tasarım diliyle entegre etmektedir. Bu sürüm ile daha konforlu ve kullanışlı kullanıcı deneyimi sunmak için yaşam tarzı, alışveriş ve güvenlik alanlarında çok sayıda ifade eklenmiştir.

Ugurav

Yeni Üye
Huawei Mate 10 Pro Android Pie güncellemesi çıktı!
Güncelleme notlarında ” Android 9.0 tabanlı yeni EMUI 9.0, orijinal Android tarzını basit ve doğal tasarım diliyle entegre etmektedir. Bu sürüm ile daha konforlu ve kullanışlı kullanıcı deneyimi sunmak için yaşam tarzı, alışveriş ve güvenlik alanlarında çok sayıda ifade eklenmiştir.
Çok şükür heyecan ile bekliyoruz.

Rockco

Huawei üyesi
huawei bu güncelleme işinde sınıfta kaldı yada mate 20 satışları için bir strateji deniyorlar

Ugurav

Yeni Üye
Çakallık yapılmaktadir. Apple'ın en mantiklisi bir guncellegü geldi mi tum cihazlarina ayni anda geliyor. Boylr ayri gayri yapmıyor bence bu konuda huawei kendisini gelistirmesi gerekiyor kac ay oldu asilsiz haber dolaşıyor. Gelecek ama zamani velli degil cok uzu acik bir kelime

rapsid334

Yeni Üye
Yasaklı Kullanıcı
Cihaz
Mate 10 Pro
Anladım Teşekkür ederim yurtdısı cıhazıydı hala gelmedi benim telefondamı sorun diye düşünmeye başlamıştım.

m8l8th

Paylaşımcı üye
Destek Ekibi
Huawei Üyesi
Cihaz
Mate 20 Lite
huawei bu güncelleme işinde sınıfta kaldı yada mate 20 satışları için bir strateji deniyorlar
pek stabil olmayan bir android 9 sürümü kullanıp sorunlarla karşılaşıp şikayet etmememiz için yeterince uğraşıyorlar. XiaoMi telefonlara daha erken gelmiş olmasına rağmen çoğu telefon şu anda sim kartları tanımıyor. buna yakınım olan amcam da dahil, telefonu düzelsin diye tekrardan 8 sürümüne Downgrade ettim.

demem o ki, kararlı ve stabil bir sürüm için biraz beklemekte fayda var.

rapsid334

Yeni Üye
Yasaklı Kullanıcı
Cihaz
Mate 10 Pro
Tabiki müşteri memnuniyeti için stabil ve kararlı sürüm sart ama diğer firmalara göre güncelleme konusunda cok gec kaldılar. Android 9 sürümü kullanmayan telefon kalmadı piyasada ama mate 10 proya hala gelecek diye bekliyoruz... Tesekkürler bilgilendirmeniz için