inceleme Huawei Mate 20 lite yazılım alanlar

Jackinlove

Usta Üye
Destek Ekibi
Huawei Üyesi
Cihaz
Mate 20 Lite
Huawei mate 20 lite emui 10 yazılımını alanlar bu başlık altına yazabilir mi derleme numarası ve caps ile şimdiden teşekkürler ben almadım

Caner1395

Paylaşımcı üye
Huawei Üyesi
Bu ay alanlar sanırım geliştirme sürecinde olanı aldılar.
Aynen oyle hocam biz tam kararli surumu alicaz. Ilk gelenlerede muhtemelen daha sonra duzeltmelerle ilgili bir yama guncellemesi gelicek. Bazi ufak tefek sorunlar varmis ogrendigim kadariyla 3. Taraf uygulamalar ve sistemle ilgili.

creed90

Paylaşımcı üye
Huawei Üyesi
Cihaz
Mate 20 Lite
Aynen oyle hocam biz tam kararli surumu alicaz. Ilk gelenlerede muhtemelen daha sonra duzeltmelerle ilgili bir yama guncellemesi gelicek. Bazi ufak tefek sorunlar varmis ogrendigim kadariyla 3. Taraf uygulamalar ve sistemle ilgili.
Evet banka uygulamalarında da sorun varmış.

Aytozu

Huawei üyesi
Huawei Üyesi
Cihaz
Mate 20 Lite
dostlar emui 10 güncellemesi aldım.fakat telefonumda şöyle bir sorun var.telefonun kilit ekranında gelen bildirimlerin içeriğini göremiyorum.sadece bildirim var bilgisi görünüyor.ayarlardan bildirimler kısmını açıp kilit ekranında tümünü göster seçeneğini işaretlememe rağmen kilit ekranında bildirim içeriğini göstermiyor.

yardımcı olacaklara şimdiden teşekkür ederim.

creed90

Paylaşımcı üye
Huawei Üyesi
Cihaz
Mate 20 Lite
dostlar emui 10 güncellemesi aldım.fakat telefonumda şöyle bir sorun var.telefonun kilit ekranında gelen bildirimlerin içeriğini göremiyorum.sadece bildirim var bilgisi görünüyor.ayarlardan bildirimler kısmını açıp kilit ekranında tümünü göster seçeneğini işaretlememe rağmen kilit ekranında bildirim içeriğini göstermiyor.

Yaşanan sorunlardan birisi olabilir. Yapılması gereken en basit yolu denemişsiniz. Bir de fabrika aldınız mı?

Ahmet2677

Huawei Fan
Destek Ekibi
Huawei Üyesi
Cihaz
P20 Lite

Finali bekle o beta

Aytozu

Huawei üyesi
Huawei Üyesi
Cihaz
Mate 20 Lite
Güncelleme sonrası cihazı hiç sıfırlamadım.Evet almış olduğumuz sürüm beta sürümü.Ocak ayında stabil sürüm herkese ulaştırılacak.bu arada Beta sürümde 9.1 e göre hiçbir farkı yok.always on display özelliği yok.Buna bahane olarak Huawei telefonların ips ekran olduğunu söylüyorlar.ancak bundan neredeyse 10 yıl önce piyasaya çıkan Nokia Lumialar ips olmasına rağmen bu özelliklerin hepsi vardı. Yeni sürümü tek artısı şarj süresinin biraz fazla gitmesi.hepsi o kadar.

creed90

Paylaşımcı üye
Huawei Üyesi
Cihaz
Mate 20 Lite
Güncelleme sonrası cihazı hiç sıfırlamadım.Evet almış olduğumuz sürüm beta sürümü.Ocak ayında stabil sürüm herkese ulaştırılacak.bu arada Beta sürümde 9.1 e göre hiçbir farkı yok.always on display özelliği yok.Buna bahane olarak Huawei telefonların ips ekran olduğunu söylüyorlar.ancak bundan neredeyse 10 yıl önce piyasaya çıkan Nokia Lumialar ips olmasına rağmen bu özelliklerin hepsi vardı. Yeni sürümü tek artısı şarj süresinin biraz fazla gitmesi.hepsi o kadar.
İstersen bi sıfırla cihazı veya Hisuite üzerinden geriye dönüş yapılabiliyor sanırım.
Aod kesinlikle bize de gelmeli. Ama Huawei amirlerinin ve yeni modellerin ön planda olmasını istiyor.

Ramiz6302

Katılımcı Üye
Huawei Üyesi
Cihaz
P20 Lite

Selamünaleyküm kardeşim sizin telefon P20 litemi