inceleme huawei mate20 lite incelme emuı 10

Kaffesatz

Katılımcı Üye
Huawei Üyesi
Arkadasim 1.56 daki ozellik herkezde var ayarlarda sistem gezintisine gir el hareketlerini sec yapabiliyorsun, birde videoyu tam izlesen adam zaten nereye tikladigini gosteriyor...

Bu kadar şeyden bahsedip ayarlardan bunu yapamicak kadar salak değilim herhalde.Video izlemekten o kadar acizsin ki video boyunca el hareketlerini kullanıyor zaten insan durup bir düşünür bundan bahsetmiyordur diyebilir. Senin anlayabilmen için soyliyim 2.00 daki iki uygulama arasındaki geçişten bahsediyorum. Umarım anlamışsındır. Yoksa daha da detaylı mı anlatıyım. Yormayın insanı bu kadar az izleyip mantıklı düşünüp şuraya yorum yazın. Eğitim önemli de maalesef ülkemizde hem yeterli değil hem de insanımız beynini biraz olsun kullanmak için gayret etmiyor. Senin gibilerin adına üzülüyorum...

Son düzenleme:

Baho4242

Yeni Üye
Cihaz
Mate 20 Lite
Huawei mate 20 lite da neden 2.alan yok. Yani gizli menü.
Ayrıca bu modelin sesi diğerlerine göre çok düşük çıkıyor.

eraycay1987

Katılımcı Üye
Huawei Üyesi
Cihaz
Mate 20 Lite
Bu kadar şeyden bahsedip ayarlardan bunu yapamicak kadar salak değilim herhalde.Video izlemekten o kadar acizsin ki video boyunca el hareketlerini kullanıyor zaten insan durup bir düşünür bundan bahsetmiyordur diyebilir. Senin anlayabilmen için soyliyim 2.00 daki iki uygulama arasındaki geçişten bahsediyorum. Umarım anlamışsındır. Yoksa daha da detaylı mı anlatıyım. Yormayın insanı bu kadar az izleyip mantıklı düşünüp şuraya yorum yazın. Eğitim önemli de maalesef ülkemizde hem yeterli değil hem de insanımız beynini biraz olsun kullanmak için gayret etmiyor. Senin gibilerin adına üzülüyorum...
Arkadas sen 1.56 daki el hareketi demedinmi egitimmis vs diyorsun pardon ben itü mezunuyum da sen sanirim harward felansin :D